کد خبر : 22743

مربی پیشین پرسپولیس همچنان دلش می‌خواهد به انتقاد علیه علیرضا بیرانوند دروازه بان شماره یک تیم ملی فوتبال ادامه بدهد.

به گزارش   خبرورزشی ،  تعداد زیادی از دوستان و همبازی‌های وحید قلیچ، همچنین هواداران پرسپولیس از او درخواست کردند که بی خیال بیرانوند شود، ولی او که سال‌ها به عنوان دروازه‌بان سرخپوشان تهرانی و همچنین مربی دروازه‌بان‌های این تیم فعالیت می‌کرد، نظر دیگری دارد.

قلیچ گفت: «آن زمان که بیرانوند در تمرینات پرسپولیس غیبت می‌کرد، به دوستانم می‌گفتم او می‌خواهد ناز کند و قیمتش را بالا ببرد. کار من این است و دلیل این همه ناز و ادای او را می‌دانستم. بیرانوند می‌خواست قیمت را بالا ببرد، ولی خیلی از خبرنگاران نوشتند و گفتند که این طور نیست و او پیشنهاد خارجی بسیار خوبی دارد، ولی چند روزی که گذشت، واقعیت را فهمیدیم.»

او اضافه کرد: «دیدید حرفی که زدم کاملا درست بود. بیرانوند پس از بالا بردن مبلغ قرارداد فصل آینده خود، در پرسپولیس ماندنی شد. در یک کلام، این همه ناز کرد تا قیمت قراردادش را بالا ببرد و وقتی به این شرایط رسید، قراردادش با پرسپولیس را تمدید کرد و رسما به تمرینات برگشت. او سال‌ها است با همین کار‌ها در تیم پرسپولیس می‌ماند و هر فصل، رقم قراردادش را بیشتر می‌کند.»

مربی پیشین سرخپوشان افزود: «بیرانوند دروازه‌بان خوبی است؛ من نمی‌گویم که گلر بدی است که در پرسپولیس کار می‌کند، ولی انصافاً در روزگاری فوتبال بازی می‌کند که ستاره زیادی را نمی‌بینیم. بیرانوند واقعاً آدم خوش شانسی است. خیلی شانس آورد که به نسل ما برنخورد. در آن زمان همه دروازه‌بان‌های اول و دوم در یک سطح قرار داشتند.»

قلیچ در نهایت گفت: «زمان ما یک بازیکن باید خودش را می‌کُشد تا به پرسپولیس یا استقلال و تیم ملی برسد، اما می‌بینیم که حالا شرایط عوض شده و یک دروازه‌بانی در سطح بیرانوند می‌تواند چند سال در پرسپولیس با قرارداد‌های بسیار بالا بازی کند و برای باشگاه کلاس بگذارد. اگر او زمان ما فوتبال بازی می‌کرد حتی شانس حضور در پرسپولیس را هم نداشت چه رسد به بازی برای تیم ملی. با این حال من به خاطر هواداران پرسپولیس  و شادی آن‌ها امیدوارم همیشه موفق باشد!»

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها