کد خبر : 22737

حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل سابق پرسپولیس بعد از یک سال نکته‌ای را می‌گوید که تا به حال نگفته بود.

به گزارش   خبرورزشی ، حمیدرضا گرشاسبی کمتر از یک سال قبل به خاطر قانون بازنشستگی مجبور شد این باشگاه را ترک کند و صندلی مدیریت خود را به ایرج عرب بسپارد، می‌گوید شیخ سلمان در زمان برگزاری فینال لیگ قهرمانان آسیا در آزادی به او گفته بود اگر دولت قصد دارد در برکناری‌اش دخالت کند، آن‌ها می‌توانند اقدام کنند.

گرشاسبی در این باره به خبرورزشی توضیح می‌دهد: «آقای شیخ سلمان با من صحبت کردند و گفتند چرا می‌خواهی بروی؟ وقتی متوجه شدند قرار است به خاطر بازنشستگی بروم، به من گفت یک نامه بنویس تا فوتبال ایران را تعلیق کنم.» او در پاسخ به این سؤال که چه اقدامی کرد؟ جواب می‌دهد: «من به ایشان گفتم چنین کاری را نمی‌کنم و هرگز آن نامه را ننوشتم، چون اگر می‌نوشتم بهانه به دست کنفدراسیون می‌افتاد و می‌توانست ایران را تعلیق کند.» گرشاسبی البته هنوز به خاطر برکناری‌اش از پرسپولیس گلایه می‌کند و می‌گوید رفتاری که با او شد رفتار خوبی نبود.

*نکته: گرشاسبی البته به یک نکته واضح دیگر اشاره نمی کند. او برای رسیدن به صندلی مدیرعاملی پرسپولیس، حکم خود را از چه کسی دریافت کرد؟ وزیر ورزش... حالا یک سوال دیگر؛ وزیر ورزش آیا یک شخص دولتی نیست؟
گرشاسبی باید به شیخ سلمان می گفت دولتی ترین فرد ورزش ایران که خرج دو باشگاه بزرگ را تقبل می کند، حکم مدیرعاملی من را در پرسپولیس امضا کرد و بعدها بر اساس تغییراتی که در قوانین ایجاد شد، همان شخص به من گفت حالا استعفا بده... به همین سادگی!

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها