کد خبر : 22551

خبر خط خوردن سه تن از بازیکنان تیم استقلال در روز‌هایی منتشر شد که طرفداران این باشگاه در فضای مجازی دائم پیگیر یارگیری و اضافه‌شدن بازیکنان جدید به تیم بودند ولی در نقطه مقابل، استقلال آرمین سهرابیان، روح‌الله باقری و رضا کریمی را هم از دست داد.

اینکه هر سه این بازیکنان به دلایل انضباطی از کادر بازیکنان استقلال کنار گذاشته شدند ساعتی پس از خبر اول در اختیار مخاطبان استقلال قرار گرفت! شایعه دوم با این مضمون در رسانه‌ها دست به دست می‌شد که در خلال برگزاری دیدار استقلال- نیروی زمینی، آندره‌آ استراماچونی که این سه بازیکن را به زمین فرستاده بود از رفتارشان دلخور شده و آن‌ها را خط زده است. 

به این شکل که ابتدا رضا کریمی، مهاجم ۲۳ ساله استقلال پس از انتقاد به یکی از بازیکنان بزرگ تیم با برخورد آرمین سهرابیان و روح‌الله باقری در قبال حفظ حرمت بازیکن بزرگتر مواجه می‌شود. این درگیری لفظی تا پایان دیدار ادامه یافته و در نهایت بیرون از زمین به مشاجره می‌انجامد تا اینکه استراماچونی با انتقال این ماجرا به باشگاه، عذر هر سه را می‌خواهد! روایتی که البته روز گذشته تکذیب شد. 

تکذیب خبر درگیری

در همین‌باره با یکی از سه بازیکن مربوطه تماس گرفتیم که ماجرای درگیری و مسائل انضباطی را به‌کلی رد کرد و در حالی که تأکید داشت اسمش در این گزارش منتشر نشود گفت: «اصلاً بحثی به‌وجود نیامد که درگیری در ادامه اش ایجاد شده باشد. متأسفانه برخی برای رنگ و لعاب دادن به شایعات‌شان می‌خواهند با حیثیت دیگران بازی کنند که این صحیح نیست». 

دلیل خط‌ زدن فنی بوده است

در همین‌باره و با جست‌وجوی بیشتر درباره دلیل کنار گذاشته شدن سه بازیکن استقلال در خط دفاع، هافبک و حمله، برخی افراد آگاه در باشگاه به خبرورزشی گفتند قطعاً دلیل انتشار این خبر همان مسائل فنی بوده است. اینکه استراماچونی پس از دو دیدار برابر امید‌های استقلال و نیروی‌زمینی از این سه بازیکن ناامید شده و اسامی‌شان را در اختیار باشگاه قرار داده است.

منبع: خبرورزشی

ارسال نظر

دیگر رسانه ها