کد خبر : 20280

مدیر تیم امید ایران در رابطه با جدایی دو مربی این تیم از کادر فنی امیدها می گوید بختیاری زاده و شاهرودی در روزهای اخیر از پیشنهادهای جدید خود گفتند و به همین دلیل ما نیز با جدایی آنها موافقت کردیم.

به گزارش "ورزش سه"، پس از آغاز به کار تیم امید ایران کادر فنی این تیم نیز دچار تغییر و تحولاتی شد که از آن جمله می توانیم به تغییر دو مربی اصلی حاضر در آن اشاره کنیم. روز گذشته در رابطه با ادامه همکاری با رضا شاهرودی و سهراب بختیاری زاده عنوان شد مدت زمان همکاری با این دو مربی به پایان رسیده است و در همین رابطه مدیر تیم امید نیز امروز به ارائه توضیحاتی پرداخت.

 

حمید استیلی در این باره گفت: وظیفه خود می دانم از زحمات و تلاش های خالصانه‌ رضا شاهرودی و سهراب بختیاری زاده تقدیر و تشکر کنم.من با این دو عزیز در روزهای اخیر به صورت مفصل صحبت کردم.آنها با توجه به پیشنهادات صورت گرفته کاری که دارند،درخواست دادند در فضای جدید به فعالیت خود ادامه دهند که در نهایت با درخواست شان موافقت کردیم.

 

او ادامه داد:از طرف فدراسیون فوتبال و همه اعضای تیم امید از زحمات‌ این دو مربی شایسته تشکر می کنم.بدون شک،رضا و سهراب همچنان در کنار تیم امید خواهند بود و امیدوارم همچون گذشته از تجارب آنها بهره مند شویم.

 

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها