کد خبر : 20251

باشگاه پرسپولیس در نشستی با مدیر برنامه‌های محمد نادری، شرایط جذب دائمی او از باشگاه بلژیکی را بررسی کرد.

به گزارش خبرورزشی، باشگاه در راستای اجرای برنامه‌های خود برای جذب دائمی محمد نادری، مدافع چپ خود در نیم‌فصل دوم بازی‌های فصل گذشته، تلاش دارد با باشگاه بلژیکی به توافق دست پیدا کند. در همین راستا، مدیر برنامه‌های این بازیکن در باشگاه حضور پیدا کرد و جلسه‌ای با مقام‌های باشگاه داشت تا شرایط توافق با باشگاه مزبور بررسی شود. 

آنچه خواندید روز گذشته روی خروجی سایت رسمی باشگاه پرسپولیس آمده بود. به نظر می‌رسد دوستان در باشگاه پرسپولیس بیشتر از آن که به دنبال حفظ محمد نادری باشند قصد دارند با کمک مدیر برنامه‌های این بازیکن و من بمیرم و تو بمیری رضایتنامه مدافع جوان را از کورتریک بلژیک بگیرند. 

محمد نادری دو سال دیگر با باشگاه کورتریک قرارداد دارد و این باشگاه بلژیکی عملکرد بازیکن قرضی خود در پرسپولیس را در لیگ برتر ایران و لیگ قهرمانان آسیا زیر نظر گرفته است. بنابراین باشگاه بلژیکی طبیعی است خواستار بازگشت بازیکن جوان خود شده یا اینکه حداقل پول خوبی برای فروش و واگذاری قطعی نادری درخواست کند. 

در شرایط کنونی باشگاه پرسپولیس به دلیل مشکلات اقتصادی و ارزی هنوز (تا لحظه نوشتن این مطلب) نتوانسته پول طلب فصل گذشته برانکو و دستیارانش را تهیه کند. در چنین اوضاعی آیا ایرج عرب و مدیران پرسپولیس می‌توانند پول خرید قطعی محمد نادری را به یورو (!) فراهم کنند؟

شنیدیم دوستان به مدیربرنامه‌های محمد نادری گفته‌اند ابتدا خودش و محمد نادری رضایتنامه او را از باشگاه بلژیکی بگیرند و اگر به مشکل خوردند به اطلاع باشگاه پرسپولیس برسانند. محمد نادری پدیده تیم پرسپولیس در نیم‌فصل دوم لیگ هجدهم بود، اما شاید دوستان به این موضوع فکر می‌کنند که در لیگ نوزدهم محمد انصاری و حسین ماهینی پس از پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت به پرسپولیس بازمی‌گردند و هر دو هم توانایی بازی در پست دفاع چپ را دارند. همچنین شایان مصلح هم آمادگی دارد قراردادش با پرسپولیس را تمدید کند!

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها