کد خبر : 20222

هافبک تاثیرگذار فصل گذشته سایپا تاکید می‌کند اولویت او حضور در پایتخت است ولی از تیم‌های شهرستانی نیز پیشنهاد جدی دارد.

به گزارش ورزش سه آرش رضاوند درمورد وضعیت همکاری‌اش با باشگاه سایپا اظهار کرد: قراردادم با سایپا تمام شده و به احتمال فراوان جدایی‌ام از این تیم قطعی است ولی هنوز هیچ موضوعی قطعی نیست.

او ضمن تایید پیشنهاد جدی استقلال عنوان کرد: اگر شرایط مناسب باشد، همه بازیکنان دوست دارند در این تیم بازی کنند؛ پیشنهاد باشگاه استقلال به من هم جدی است ولی یک سری مشکلات در روند مذاکراتمان وجود دارد که هنوز حل نشده و بحث ما فعلا ادامه دارد.

هافبک- مهاجم فصل گذشته سایپا در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه انتقال او به استقلال به انتخاب سرمربی جدید این تیم بستگی دارد یا خیر، گفت: ارتباطی به این موضوع ندارد و مسائل دیگر مطرح است؛ اگر مربی خارجی به استقلال بیاید که شناختی روی بازیکنان ایرانی ندارد و این باشگاه است که تصمیم‌گیری می‌کند تا کدام بازیکنان را به خدمت بگیرد.

رضاوند یادآور شد: اگر شرایط برای این انتقال وجود نداشته باشد، به دیگر پیشنهاداتم فکر می‌کنم؛ چند پیشنهاد خیلی خوب هم از تیم‌های شهرستانی به دستم رسیده ولی اولویت اولم حضور در تهران است.

او در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه باتوجه به علاقه قبلی به استقلال، اولویت اول او انتخاب این تیم است، ابراز کرد: بله، درست است ولی همانطور که گفتم در روند مذاکرات ما مسائلی وجود دارد که باید حل شود؛ البته هنوز هم جدایی‌ام از سایپا به طور قطعی مشخص نیست.

ارسال نظر

دیگر رسانه ها