کد خبر : 20178

کریم باقری می گوید تمرکز باشگاه روی موضوع برانکو است و باید دید می تواند به تعهداتش عمل کند یا نه.

به گزارش "ورزش سه"، کریم باقری، مارکو استیلینوویچ و ایگور پانادیچ سه دستیار برانکو ایوانکوویچ هستند که از ابتدای حضور او در پرسپولیس، روی نیمکت این تیم هستند و به موفقیت های پرسپولیس کمک کرده اند. باقری که در کاهش حواشی سرخپوشان نقش پررنگی داشته، در چند ماه اخیر دچار حواشی مختلفی شده و شایعاتی درباره اختلافش با مدیران باشگاه وجود داشته است.

 

او در ابتدا راجع به دبل قهرمانی پرسپولیس گفت: شرایط سختی داشتیم اما در انتهای فصل همه چیز به خوبی و خوشی تمام شد. روی هم رفته تلاش زیادی را انجام دادیم تا بتوانیم در جام حذفی و لیگ برتر به قهرمانی برسیم. مجموعه تیم طی چند سال اخیر نتایج بسیار خوبی کسب کرده است و سه قهرمانی پیاپی را به دست آوردیم. همه اینها نشان دهنده این است که تیم در چند سال اخیر واقعاً زحمت کشیده است و همه بازیکنان و کادر فنی از جان و دل برای تیم تلاش کردند. ثبات مدیریت، کادر فنی و بازیکنان نقش‌های زیادی در روند موفقیت تیم داشت. واقعاً خوشحال هستیم که در پایان فصل با قهرمانی جواب زحماتمان را گرفتیم.

 

کاپیتان سابق سرخ ها در خصوص شایعاتی مبنی بر مهندسی نتایج و... نیز عنوان کرد: این صحبت‌ها همیشه وجود دارد. تیم‌های رقیب همیشه این گونه صحبت‌ها را مطرح می‌کنند اما همه این را می‌دانند که در نیم فصل دوم کار سخت‌تر می‌شود و ما هم با توجه به اینکه بازی‌های فشرده‌ای را انجام می‌دادیم کارمان بسیار سخت بود اما در مجموع فکر می‌کنم که سال خیلی خوبی را پشت سر گذاشتیم و دو جام به هوادارانمان هدیه کردیم. درست است که برخی حرف‌هایی می‌زنند اما ما توجهی به آنها نداشتیم و فقط تمرکزمان روی موفقیت تیم خودمان بود.

 

وی افزود: برخی از دوستان این گونه حرف‌ها را مطرح کردند اما هر کسی که حرف می‌زند باید صحبت‌های خود را به اثبات برساند. اگر قرار بر صحبت کردن باشد همه می‌توانند صحبت کنند. اگر کسی فرد دیگری را متهم کند باید برای حرف‌هایش دلیل و مدرک داشته باشد. کسانی که می‌گفتند از جایی به پرسپولیس کمک شده است باید اسناد و مدارک آن را ارائه دهند. اگر برخی می‌گویند که داوری‌ها به ما کمک کرده که باید در این رابطه بگویم اشتباه‌های داوری برای همه تیم‌هاست.

 

 

کریم باقری در پاسخ به این سوال که آیا پرسپولیس روند خوب خود را حفظ می کند یا نه، گفت: هواداران شرایط تیم را بهتر می‌دانند. در حال حاضر که هیچ چیزی مشخص نیست. متاسفانه مشکلاتی وجود دارد. باید منتظر باشیم و ببینیم چه اتفاقی رخ خواهد داد، آیا برانکو ایوانکوویچ بازمی‌گردد یا خیر. اگر بازگردد که طبق روال سابق کار را ادامه می‌دهیم و اگر برنگردد باشگاه باید تصمیمات لازم را اتخاذ کند.

 

دستیار برانکو درباره حضور یا عدم حضور برانکو نیز اظهار داشت: من خودم را درگیر باشگاه نمی‌کنم چون در حیطه وظایف من نیست. باید ببینیم که آیا باشگاه می‌تواند به تعهدات خود عمل کند یا خیر؟

 

 

باقری درخصوص ادامه حضورش در پرسپولیس هم توضیح داد: من با پرسپولیس قرارداد دارم اما هنوز مشخص نیست که چه اتفاقی رخ خواهد داد. فعلاً تمام تمرکز باشگاه روی این است که برانکو را حفظ کند. بعد هم بقیه مسائل قابل حل است.

 

در پایان او که محبوبیت زیادی نزد هواداران دارد در پاسخ به این سوال که اگر باشگاه پیشنهاد سرمربیگری پرسپولیس را به او بدهد قبول می کند یا نه، گفت: پیشنهاد سرمربیگری کجا بود! من را چه به سرمربیگری پرسپولیس.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها