کد خبر : 20114

آندره‌آ استراماچونی در حالی پای به تهران خواهد گذاشت که از وضعیت فعلی باشگاه استقلال هیچ ذهنیتی ندارد و نمی‌داند که چه معضلات بزرگی را در بدو آغاز کارش پیش‌رو خواهد داشت.

به گزارش ورزش11، استقلال تهران در چند فصل اخیر دائماً درگیر معضلی به نام انتخاب مرد شماره 1 دروازۀ خود بوده و نتوانسته راه حلی مناسب را برای برون‌رفت از آشوب و جنجال‌های به‌وجود آمده از سوی 2 دروازه‌بان بزرگ و موفق خود بیابد تا تمامی مربیان چند سال اخیر آنها، از علیرضا منصوریان و شفر تا مجیدی گرفته، درگیر این ماجرا بوده‌اند!

سیدحسین حسینی، روز گذشته به طور رسمی به باشگاه استقلال هشدار داد که اگر قرار بر این باشد که در فصل پیش‌رو نیز باز هم به طور چرخشی از وی استفاده شود و تکلیف دروازه‌بان اول تیم مشخص نشود، باید زودتر به او اعلام کنند تا به دنبال حضور ثابت در میادین، راهی باشگاهی دیگر شود و نمی‌تواند در چنین وضعی کارش را در استقلال ادامه بدهد.

این ماجرا دقیقاً مصادف شد تا ایجاد حواشی تازه برای سیدمهدی رحمتی و به راه افتادن کمپین‌های مختلفی در فضای مجازی، برای خروج او از استقلال! چرا که برخی از هواداران آبی‌ها بر این باور بودند که او عامل اصلی تفرقه و دودستگی در تیمشان است و باید برای ایجاد ثبات و آرامش، امیرحسین فتحی این سنگربان را کنار بگذارد تا ورق به سود حسینی بازگردد و تهدید او، شدت خواستۀ کنار گذاشته شدن رحمتی را دو چندان نماید.

هنوز کسی نمی‌داند که در اتاق فکر مدیران و مربیان استقلال چه می‌گذرد که در ابتدای کار هر مربی، رحمتی به عنوان دروازه‌بان اول در ترکیب اصلی استقلال قرار می‌گیرد، اما پس از مدتی به نیمکت تبعید می‌شود و حسینی صاحب پیراهن شمارۀ 1 استقلال می‌شود! اما هرچه که هست نمی‌تواند صرفاً یک مسئلۀ فنی باشد! فرهاد مجیدی تنها مربی استقلال در این چند سال اخیر بود که پس ورودش به این تیم، در اولین اقدام رحمتی را نیمکت نشین کرد و به حسینی میدان داد تا شایعات در ارتباط با رحمتی اوج بگیرد و بار دیگر او متهم به ایجاد مشکل در استقلال شود، به همان ترتیبی که خسرو حیدری و پژمان منتظری علیه او ایجاد موضع کردند.

استراماچونی ایتالیایی سوای بر مباحث فنی، معضلی بزرگ به نام ریشه‌کنی حواشی را در استقلال پیش روی خود خواهد داشت، معضلی که اگر او بتواند راه حلی برای پایان یافتنش پیدا کند، بدون شک استقلال به روزهای خوشش بازخواهد گشت و به عقیدۀ بسیاری، شروع کار او از انتخاب پیراهن شماره یک و دیدگاهش در مواجهه با مقولۀ رحمتی و حسینی خواهد بود، جایی که او میزان اقتدارش را به تصویر خواهد کشید!

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها