کد خبر : 20113

باشگاه پرسپولیس نسبت به تازه‌ترین اظهارنظر برانکو ایوانکوویچ واکنش نشان داد.

به گزارش ورزش11، برانکو ایوانکوویچ که پس از ترک ایران سرانجام سکوتش را شکست، امروز (سه‌شنبه) در گفت‌وگو با سایت «اسپورت نت» کرواسی گفت: اطمینان دارم که باشگاه پرسپولیس تمامی طلبم را خواهد داد، اما این تابستان ایران را ترک خواهم کرد. من پیشنهاداتی از نقاط مختلف جهان دارم. من سرمربی هستم و تنها سئوالی که باقی می‌ماند این است که کجا مربیگری خواهم کرد.

یک منبع آگاه در باشگاه پرسپولیس اما در واکنش به تازه‌ترین اظهارنظر برانکو گفت: احساس می‌کنم این مصاحبه برای قبل از توافق امروز ما با برانکو است. با توجه به نامه‌نگاری‌های صورت گرفته قرار شده برانکو تمام طلب خود را بگیرد و این اتفاق هم خواهد افتاد. به هر حال برانکو نمی‌تواند پرسپولیس را در این تابستان ترک کند، چون با باشگاه قرارداد دارد. ما امروز با خود او صحبت کردیم و حدسم بر این است که این رسانه کرواسی پیش از این گفت‌وگوی ما با برانکو، برای مصاحبه به سراغ او رفته است.

ایرج عرب، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس عصر امروز، در خصوص اینکه با برانکو ایوانکوویچ برای پرداخت طلبش به توافق رسیدند، گفته بود: ما کل طلب برانکو به همراه مبلغی از پیش پرداخت فصل آینده را به او پرداخت می‌کنیم. به برانکو نامه‌ای زدیم و گفتیم که پولش آماده است و به ما شماره حسابی اعلام کند که دچار مشکلات بعدی نشویم.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها