کد خبر : 20099

سرمربی سابق استقلال گفت: مگر زمانی که شفر بود آقایان مسئول نبودند؟ اگر شفر مشکلی داشت باید همان زمان این حرف‌ها را می‌زدید و جلوی او می‌ایستادید نه اینکه بعدا چنین صحبت‌هایی مطرح کنید.

به گزارش فارس ، صمد مرفاوی در خصوص اتفاقاتی که طی روزهای اخیر در باشگاه استقلال رخ داده و مسائل مختلف صحبت‌های زیر را انجام داد.

وی در بخش ابتدایی صحبت‌هایش گفت: متاسفانه این روزها تمامی تصمیمات در باشگاه استقلال مخفیانه است و نمی‌شود روی این تصمیمات حساب کرد. یک روز می‌گویند سرمربی انتخاب شده و یک بار می‌گویند دستیارانش را به تهران فرستاده است. به تازگی هم شنیده‌ایم کمیته فنی فعالیتی ندارد و مجیدی هم که از تیم جدا شده است. البته من در باشگاه نیستم و این صحبت‌ها را تقریبا شنیده‌ام ولی خبرهای خوبی از باشگاه نمی‌شنویم و به نظرم این رفتار،‌ رفتار خوبی نیست.

مرفاوی در خصوص اینکه عده‌ای در داخل باشگاه خودشیرینی می‌کنند، گفت: ابتدای صحبت‌هایم گفتم که کارها مخفیانه می‌شود. یک عده هم فقط برای مطرح شدن کارهایی انجام می‌دهند که درست نیست. اینکه بخواهیم تهمت بزنیم  و شخصی را متهم کنیم در شان باشگاه استقلال نیست. استقلال باشگاه بزرگی است و مسئولانش باید در قبال هواداران با تدبیر،‌منطق و شجاعانه حرف بزند نه اینکه کارها انجام شود بعد بگویند فلانی چنین رفتاری کرده است. مگر زمانی که شفر بود آقایان مسئول نبودند؟ اگر شفر مشکلی داشت باید همان زمان این حرف‌ها را می‌زدید و جلوی  او می‌ایستادید نه اینکه بعدا چنین صحبت‌هایی مطرح کنید.

سرمربی سابق استقلال ادامه داد: استقلال اگر نظم داشت در طول یک فصل ۶ بازیکن خارجی عوض نمی‌کرد. یا اگر  انضباط در این باشگاه درست بود مستقیما از شفر انتقاد می‌کردند. ما مربیان اصولی داریم که اجازه نمی‌دهیم فردی با لباس شخصی به داخل زمین بیاید اما پسر شفر با یک کیف روی شانه‌اش داخل زمین می‌آید و کیی هم نیست به این موضوع اعتراض کند. از طرف دیگر وقتی آنها از تیم جدا می‌شوند تازه افشاگری شروع می‌شود. چطور آن زمانی که شفر در تیم بود این حرف‌ها زده نشد؟ اینجاست که می‌گویم استقلال مدیریت قاطع می‌خواهد.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها