کد خبر : 20096

«تنها بازیکن پرسپولیس که پیشنهاد خارجی دارد علی علیپور است!» این تازه‌ترین اظهار نظر ایرج عرب، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس است؛ البته اگر حرف خودش را پس نگیرد!

به گزارش خبرورزشی، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اعلام آمادگی کرده که در صورت رسیدن پیشنهاد خوب و دلاری خارجی، مهاجم اول تیمش را بفروشد! به هر حال قرارداد علی علیپور سال آینده به پایان می‌رسد و او می‌تواند در پایان لیگ نوزدهم به عنوان بازیکن آزاد به هر تیمی دلش خواست برود. اگر علیپور در پایان لیگ نوزدهم جدا شود یک ریال یا دلار هم به باشگاه پرسپولیس نخواهد رسید. بنابراین شاید عقل سلیم حکم کند که علی علیپور الان به فروش برسد که باشگاه پرسپولیس هم درآمدی داشته باشد.

در همین راستا شنیدیم باشگاه پرسپولیس حاضر است در قبال دریافت ۵۰۰ هزار دلار، رضایتنامه علی علیپور را صادر کند. در حال حاضر باشگاه آ. ا. ک یونان و یک باشگاه بلژیکی خواستار عقد قرارداد با علی علیپور هستند ولی خود این مهاجم خیلی تمایل به جدایی از پرسپولیس ندارد. او موقعیت خوبی در پرسپولیس دارد و خوب می‌داند با بازی و گلزنی در این تیم بزرگ هم می‌تواند به تیم ملی دعوت شود ولی اگر مجبور به جدایی باشد ترجیح می‌دهد در تیم شناخته‌شده‌تر آ. ا. ک یونان بازی کند. اینکه در صورت جدایی علی علیپور از پرسپولیس این باشگاه چگونه می‌خواهد مهاجمی در قواره او پیدا کند هم سؤال بی‌پاسخی است؛ مضاف بر اینکه برانکو هم به مسئولان باشگاه تأکید کرده در صورت ماندن در این تیم باید علی علیپور حفظ شود. مرد کروات اعتقاد زیادی به علی علیپور دارد و معتقد است او مهاجمی بدون جانشین در پرسپولیس است.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها