کد خبر : 20095

باشگاه پرسپولیس اعلام کرد نه تنها مطالبات فصل گذشته برانکو را پرداخت کرده بلکه پیش پرداخت فصل آینده را نیز واریز کرده است.

به گزارش خبرورزشی باشگاه پرسپولیس اعلام کرد به برانکو اطلاع داده شده که علاوه بر تسویه حساب فصل گذشته پیش پرداخت فصل جدید را نیز به وی پرداخت کرده است. ایرج عرب ضمن بیان مطلب فوق افزود: باشگاه پرسپولیس طبق توافق با برانکو و با تأمین اعتبار مورد نیاز پیش پرداخت فصل جدید را به وی پرداخت نمود و مطالبات وی در فصل گذشت را نیز تسویه کرد.

باشگاه پرسپولیس در نامه‌ای به ایوانکویچ ضمن اعلام مطلب فوق از وی خواست برای دریافت این مبلغ، شماره حسابی معتبر که امکان انتقال پول به آن با توجه به شرایط مالی کشور، وجود داشته باشد را به باشگاه اعلام کند یا این که دوشنبه هفته آینده ۲۷ خرداد، خود یا نماینده قانونی وی که معرفی می‌شود، برای دریافت وجوه، در باشگاه حضور پیدا کند.

اعلام سایت باشگاه پرسپولیس از آنجایی عجیب به نظر می رسد که در خبر فوق اعلام شده کلیه مطالبات فصل گذشته تسویه شده اما چند خط جلوتر اعلام شده که تازه از برانکو شماره حساب خواسته اند. ضمن آنکه یکی از بزرگترین مشکلات باشگاه برای پرداخت بدهی های برانکو همین انتقال پول از ایران به کرواسی است.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها