کد خبر : 20013

به نظر می‌رسد که جذب یک گلر شاخص و هم‌چنین چند بازیکن خارجی به اولویت اصلی ذوب‌آهن در فصل نقل و انتقالات تبدیل شده است.

به گزارش ورزش ‌سه،  پس از تمدید علیرضا منصوریان با ذوب‌آهن اولویت این تیم تمدید با تمام ستاره‌های ترکیب بود. اما با شروع نقل و انتقالات همه چیز بر خلاف میل کادر فنی پیش رفت. رشید مظاهری قراردادی چهار ساله با تراکتورسازی منعقد کرد و محمدرضا حسینی که پیش از این شایعاتی در خصوص رفتنش به سپاهان وجود داشت، با به تن کردن پیراهن این تیم به صورت رسمی شاگرد امیر قلعه نویی در لیگ نوزدهم شد. تا به اینجا مظاهری و حسینی جزو خروجی قطعی ذوب‌آهن قرار گرفته‌اند. از طرفی باز هم خطر جدایی بازیکن تاثیرگذار از جمع سبزپوشان وجود دارد به همین دلیل استراتژی کادر فنی و هم‌چنین مدیریت باشگاه به طور کامل برای حضور در بازار تابستانی عوض شده و باید منتظر خبرهای داغ از ذوبی‌ها باشیم.

بعد از جدایی رشید مظاهری از ذوب‌آهن کادر فنی این تیم به صورت قطعی اعلام کردند که از محمدباقر صادقی به عنوان گلر شماره یک استفاده خواهند کرد. مسئله‌ای به دور از تصور که حالا با توجه به فعل و انفعالات نقل و انتقالاتی دستخوش تغییرات شده است. با توجه به اینکه در چند روز اخیر مسئله جدایی یکی از دروازه‌بان‌های شاخص لیگ از تیمش به خبر داغی تبدیل شده، این بازیکن به گزینه اول ذوبی‌ها برای تقویت خط دروازه تبدیل شده است. موضوعی که در صورت رخ دادن یکی از انتقالات جذاب لیگ را رقم می‌زند.

در صورت عدم توافق با اوساگونا نیز اولویت اول منصوریان و مدیریت باشگاه جذب یک مهاجم خارجی و طراز اول دیگر خواهد بود. آن‌ها در نیم فصل دوم از اعتماد به مهاجم اهل نیجریه سود زیادی بردند و حالا در صورت عدم توافق با او بر سر مسائل مالی باز هم در فکر جذب مهاجم خارجی دیگری خواهند بود. موضوعی که برای جایگزینی محمدرضا حسینی صدق می‌کند. منصوریان و آذری در هفته‌های اخیر با ستاره‌های داخلی زیادی صحبت کرده‌اند اما مبالغ پیشنهادی باعث عقب نشینی آن‌ها شده است. به همین دلیل از حالا گزینه خارجی با کیفیت برای جایگزینی حسینی در پست هافبک در نظر گرفته شده و باید دید چه نتیجه‌ای در پی خواهد داشت.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها