کد خبر : 19710

پیرمرد پرحاشیۀ سابق استقلال تهران در پست اینستاگرامی خود خبر از ماجراهایی تازه علیه تیم سابقش داد.

به گزارش ورزش11، وینفرید شفر سرمربی سابق استقلال تهران که برای مدتی طولانی در تهران باقی مانده بود تا بتواند مطالباتش را دریافت کند، به یکباره خبر از تصمیم جدیدش داد تا شکایت از باشگاه استقلال به فیفا، راه آخر او برای حق و حقوقش باشد!

شفر در پست اینستاگرامی خود به شرح زیر از کاپیتان‌های استقلال از جمله رحمتی و منتظری تشکر ویژه کرد و آنها را دارای قبلی آبی دانست و ضمن تشکر از تمامی مربیان، هیچ نامی از فرهاد مجیدی را به میان نیاورد تا مشخص شود که بخشی از مشکلات او با این اسطورۀ آبی‌ها بوده است.

شفر در پست اینستاگرامی خود نوشت:  بعد از مدت ها کش و قوس در مورد قرارداد من با باشگاه و اتفاقاتی که افتاد من و دستیارانم ناامید شدیم چرا که به باشگاه فرصت های زیادی دادیم تا راه حلی پیدا کنند. این اتفاق اما رخ نداد تا اینکه دیروز تصمیم گرفتم به این قائله خاتمه بدهم. با وکیلم در این زمینه و درخصوص بندهای قراردادم مشورت کردم و نتیجه این شد که در سریع ترین زمان ممکن با فیفا تماس داشته باشیم تا مشکل حل شود.

رحمتی، منتظری و حیدری قلبی آبی دارند که در فصل گذشته کمک‌های زیادی به تیم کردند و بدون شک آنها در کنار هم می‌توانند استقلال را به موفقیت برسانند.

ارسال نظر

دیگر رسانه ها