کد خبر : 18014

هافبک جوان سایپا گفت: علی آقا برای من و‌ مجموعه سایپا زحمت کشیدند و توانستیم سهمیه آسیا را به دست بیاوریم. به شخصه از لحاظ فوتبالی مدیون آقای دایی هستم.

به گزارش خبرورزشی، آرش رضاوند، هافبک جوان سایپا در مورد شرایط تیمش در لیگ هجدهم گفت: تیم ما جزو تیم‌هایی بود که خیلی کم هزینه کرد و فکر می‌کنم ۷،۸ جوان خوب به لیگ معرفی کردیم. پتانسیل تیم ما همین بود چون از لحاظ هزینه تیم‌های آخر لیگ بودیم. با این شرایط خیلی خوب نتیجه گرفتیم. لیگ جذابی داشتیم که پنج تیم برای قهرمانی و سهمیه جنگیدند و مسابقات جذاب تر از گذشته پیگیری شد. فوتبال بحث حق نیست. هر چقدر تلاش کنید و زحمت بکشید حقتان را می‌گیرید. حالا شاید یک سری اتفافات رخ بدهد. اما در نهایت همین سه، چهار تیم نهایی پتانسیل قهرمانی داشتند و در نهایت پرسپولیس به این عنوان رسید.

او در پایان گفت: بازی‌های استقلال و پرسپولیس را به ورزشگاه می‌رفتم، من در امید استقلال بازی کردم، شاید در بچگی هوادار یک تیم خاص باشی، ولی وقتی بزرگتر می‌شوید یک سری شرایط است که باید حرفه‌ای کار کنید و تصمیم بگیرید.

آرزوی هر بازیکنی پوشیدن پیراهن استقلال و پرسپولیس است و برای دیده شدن باید به این دو تیم رفت، آرزوی من هم بازی در استقلال و پرسپولیس است.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها