کد خبر : 18002

لیکنز سرمربی تراکتورسازی به احتمال زیاد فصل آینده جایی در نیمکت فنی این تیم تبریزی نخواهد داشت.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز با هدایت جورج لیکنز نتوانست سهمیه آسیایی در لیگ هجدهم کسب کند و با توجه به اینکه یکی از شروط تراکتورسازان برای ماندگاری این مربی کسب سهمیه آسیایی بود به احتمال زیاد مربی بلژیکی از تیم تبریزی کنار گذاشته می شود و مربی دیگری جایگزینش می شود. 

لیکنز در ابتدای حضورش در تراکتورسازی با نتایج خوبی که کسب کرد  در دل هواداران این تیم تبریزی جا باز کرد و تی تی ها خوشحال بودند که یک مربی خوب خارجی بعد از مدتها هدایت تیم محبوبشان را برعهده گرفته است اما لیکنز نتوانست تیم خود را بعد از اتفاقات بازی با سپیدرود رشت جمع و جور کند و این تیم با نتایج بدی که گرفت از کورس رقابت با مدعیان قهرمانی جا ماند. 

با وجود اینکه لیکنز امیدوار است فصل آینده در تیم تراکتورسازی با تقویت تیم می تواند این تیم تبریزی را متحول کند اما هواداران سرخپوشان تبریزی دیگر این مربی را نمی خواهند و خواهان یک مربی با دانش هستند. البته تراکتورسازی ها هنوز واکنشی به این موضوع نداشتند اما در روزهای آینده تکلیف سرمربی این تیم تبریزی مشخص خواهد شد. 

شنیده ها حاکی از آن است که علی دایی سرمربی سابق سایپا بیشترین شانس برای نشستن روی نیمکت تراکتورسازی دارد و این موضوع در روزهای آینده مشخص می شود.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها