کد خبر : 17993

فرهاد مجیدی بعد از پایان لیگ و قهرمانی پرسپولیس پیام جالبی را در اینستاگرامش منتشر کرد.

به گزارش ورزش11، استقلال تهران شب گذشته در آخرین دیدار خود در لیگ برتر ایران در فصل 1397/98 مقابل سپیدرود رشت با نتیجۀ 2 بر 1 به پیروزی رسید و با کسب مقام سومی به کار خود در لیگ هجدهم پایان داد. پرسپولیس تهران توانست در این فصل عنوان قهرمانی را بدست بیاورد. مجیدی بعد از رقم خوردن این اتفاقات پیامی جالب را در اینستاگرامش منتشر کرد.

سرمربی موقت و جوان آبی‌پوشان کلماتی احساسی را خطاب به هواداران استقلال بر زبان آورد و موفقیت استقلال را با حضور خودش در آینده تضمین کرد. جملاتی که تمایل فرهاد مجیدی به ادامه کار به عنوان سرمربی فصل بعد استقلال به خوبی از آن به چشم می آید.

شرح پیام فرهاد مجیدی را در زیر مشاهده می‌کنید:

هواداران عزیز، من خوشبختی و ستاره بودن را در استقلال تجربه کردم و دیگر جوان بیست ساله نیستم که دنبال تکرار آن احساسات باشم. اگر اینجا هستم و ادامه می‌دهم به خاطر این است که مثل تک‌تک شما از صمیم قلب می‌خواهم که استقلال را به طرف جام‌ها و قهرمانی‌ها پیش ببریم و کار تازه‌ای را شروع کنیم. پس اگر حرفی می‌زنم بدانید به آن فکر کردم و با بزرگان فوتبال ایران درباره‌اش مشورت کردم.

من محکم و قاطع اینجا می‌نویسم که می‌توانم یک استقلال مقتدر، منظم و جذاب بسازم و در این راه به دنبال ساختن و تولید هستم و نه خریدهای بیش از حد. از طرفی دیگر شاهد هستم که آقای امیرحسین فتحی با همه وجودش در تلاش است تا استقلال را به دوران اوج بازگرداند. اگر منصفانه به شرایط اقتصادی کشور نگاه کنیم، به هزینه‌های سنگینی که وزارت ورزش در راه پرداخت بدهی‌ها و محروم نشدن نماینده‌های ایران در لیگ قهرمانان آسیا متحمل شد، به قراردادهای کمرشکنی که در دوران مدیریت گذشته منعقد شده و اعضای هیات مدیره و مدیرعامل باشگاه در حال جبران آن هستند و به بی‌پولی‌های این روزهای استقلال، اگر همه این موارد را درنظر بگیریم، حتما مسیرهای بهتر و کم‌هزینه‌تری برای موفقیت وجود خواهد داشت.

امشب حال دوست عزیزم خسرو حیدری را از صمیم قلب درک می‌کنم و شک ندارم که او با شخصیت خوبی که دارد در عرصه مربیگری یا دیگر شغل‌های فوتبالی موفق خواهد شد. به امید موفقیت در بازی با العین

ارسال نظر

دیگر رسانه ها