کد خبر : 17935

خبر تمرین نکردن استقلالی‌ها در مهمترین جلسه تمرین این تیم پیش از رویارویی با سپیدرود رشت در آخرین ایستگاه لیگ برتر خیلی سریع در رسانه‌ها پیچید. دلیل اینکه چرا تمرین نکردند، مشخص بود.

خبر ورزشی، اتفاقی که پیش از این نیز دو، سه بار در طول این فصل شاهدش بودیم و کم‌کم تبدیل به سنت همیشگی فوتبال ایران در هفته پایانی لیگ‌ها می‌شود! قرار بود پولی به حساب بازیکنان واریز شود ولی چنین اتفاقی نیفتاد و بازیکنان هم تمرین استقلال را تحریم کرده و فقط در محل آن حضور یافتند تا لااقل جریمه‌ای بابت تمرین نکردن شامل حال‌شان نشود. کاری که در دهه اخیر هر سال بازیکنان هشتاد درصد تیم‌های لیگ‌های ما می‌کنند و می‌ترسند با پایان فصل دیگر دست‌شان به پول‌شان نرسد…

برای بررسی دلایل این اتفاق (واریز نشدن پول به حساب بازیکنان) با احمد سعادتمند رئیس هیئت‌مدیره باشگاه استقلال تماس گرفتیم تا دلیل نبود پول در باشگاه را جویا شویم که گفت:

    «خودم در هیئت‌مدیره مصوب کرده‌ام که اعضای هیئت‌مدیره با رسانه‌ها صحبت نکنند. البته می‌دانم مشکل کجاست ولی نمی‌توانم حرفی بزنم».

البته با این همه و پس از پیگیری‌های بیشتر به دلیل اصلی اش رسیدیم و مشخص شد قرار بوده از منبعی در اردیبهشت ماه ۱۰ میلیارد تومان پول به حساب باشگاه واریز شود که تا روز گذشته هنوز این اتفاق رخ نداده بود. یک فرد آگاه از مسائل درون باشگاه استقلال در این ارتباط گفت قول داده بودیم همین دیروز ۵/۵ میلیارد به حساب همه اعضای تیم واریز شود و قرار گذاشته بودیم از منبع ۱۰ میلیارد تومان مربوطه تأمین شود ولی متأسفانه این پول بدست‌مان نرسیده است. بازیکنان هم وقتی پول نگرفتند تمرین نکردند! این اتفاق در دی‌ماه هم وقتی تکرار شد که حواله بازیکنان وصول نشده بود.

از باشگاه استقلال خبر گرفتیم چند فقره چک دیگر هم برای یکی، دو فصل قبل در باشگاه موجود است که جمع آن‌ها به عدد ۲۸ میلیارد تومان می‌رسد ولی هنوز هیچ یک از آن‌ها پاس نشده‌اند که احتمال دارد این چک ۱۰ میلیاردی نیز به جمع چک‌های قبلی اضافه شود تا دردسر‌های امیرحسین فتحی مدیرعامل استقلال باز هم بیشتر از قبل شود!

استقلال در حالی دچار مشکل بی‌پولی و تمرین نکردن بازیکنانش شده که باید در حساس‌ترین دیدار این فصل خود پنج‌شنبه به دیدار سپیدرودی برود که برای بقا در لیگ چیزی جز شکست استقلال فکر نمی‌کند!

ارسال نظر

دیگر رسانه ها