کد خبر : 17879

ماموریت نخست استقلال در فصل نقل و انتقالات تابستان بازگرداندن مهاجم گلزن به این تیم است.

استقلال در فصل جاری رقابت های لیگ برتر که تنها یک هفته تا پایان آن باقی مانده است با وجود خریدهای گران قیمت و ریخت و پاش زیادی که داشت دست خالی ماند.

هواداران تیم آبی پوش انتظار درخشش در لیگ برتر ایران و حتی لیگ قهرمانان آسیا را داشتند اما این تیم با وجود آنکه گرانترین استقلال تاریخ بود حتی نتوانست موفقیت سال قبل خود را هم جبران کند و در جام حذفی هم از بالا بردن جام بازماند.

اصلی ترین مشکل استقلال صرف نظر از نداشتن ثبات فنی و مدیریتی و مشکلات داوری و دیگر مسائل نداشتن یک گلزن قهار و فرصت طلب در خط حمله بود و جالب است که بدانیم بهترین گلزن استقلال یک هافبک است و این به خوبی نشان می دهد که خط حمله تیم آبی پوش با وجود چهره های جدیدی از خارجی گرفته تا ایرانی به این تیم پیوستند اما آمار ناامید کننده ای از خود نشان داد.

استقلال هم در خط دفاعی و هم در خط دروازه میانی شرایط خوبی دارد اما در خط حمله نیاز به تغییرات اساسی دارد.

حالا از باشگاه استقلال خبر می رسد که چه فرهاد مجیدی بماند و چه مربی داخلی و یا خارجی جذب شود اولویت نخست استقلال در فصل نقل و انتقالات تابستان جذب یک مهاجم است.

در این بین همه می دانند که هواداران استقلال علاقه بسیار زیادی به بازگشت مامه تیام دارند.

از همین رو مدیران تیم آبی پوش پایتخت بازگرداندن مامه تیام را اولویت نخست خود در تابستان می دانند و حتی حاضر هستند که برای بازگرداندن این مهاجم خارجی علاوه بر دادن طارق همام و ایسما مبلغی را هم به باشگاه اماراتی پرداخت کنند.

استقلال برای قهرمانی در لیگ برتر و درخشش در آسیا نیاز به تغییرات اساسی در تابستان دارد اما اصلی ترین ماموریت این تیم در تابستان بازگرداندن تیام است و با توجه به شرایط نه چندان مناسبی که این مهاجم در امارات دارد و چراغ سبزهایی که هر از گاهی با پست های دلبرانه اش برای استقلالی ها در اینستاگرام نشان می دهد ، بعید نیست که شاهد بازگشت او به آبی پوشان در تابستان باشیم.

منبع:پارس فوتبال

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها