کد خبر : 17816

5 بازیکن پرسپولیس این فرصت را خواهند داشت تا برای اولین بار طعم قهرمانی لیگ را بچشند.

به گزارش ورزش سه، پرسپولیس در فاصله یک هفته مانده به پایان فصل پرماجرای خود، تنها به یک امتیاز از جدال با پارس جنوبی جم نیاز دارد تا برای سومین فصل پیاپی به عنوان قهرمانی دست یابد.

این اتفاق در صورت وقوع برای پنج بازیکن پرسپولیس ارزشمند خواهد بود و آنها برای اولین بار به عنوان قهرمانی دست خواهند یافت؛ مهدی ترابی، مهدی شیری، محمد نادری، ماریو بودیمیر و سعید کریمی پنج بازیکنی هستند که در صورت دستیابی به عنوان قهرمانی در روز پنج شنبه برای اولین بار این اتفاق را جشن خواهند گرفت.

ترابی در طول دوران حضور فوتبالی خود در سایپا موفق به قهرمانی نشده بود و این اتفاق برای محمد نادری نیز در تراکتورسازی رقم خورده بود. ماریو بودیمیر نیز اولین تجربه حضورش در فوتبال ایران را تجربه می‌کند و سعید کریمی نیز به عنوان بازیکن جوان در نقل و انتقالات به عضویت پرسپولیس در آمده است.

مهدی شیری نیز که در نقل و انتقالات زمستانی به پرسپولیس آمده، در دوران فوتبالی خود در تیم‌های نفت تهران، پیکان و ملوان موفق به دستیابی به عنوان قهرمانی نشده بود. باید دید این پنج بازیکن قادر به قهرمانی خواهند بود تا به اولین افتخار خود در فوتبال ایران دست یابند یا خیر.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها