کد خبر : 15524

پرسپولیس در حالی فردا در اصفهان به مصاف ذوب‌آهن می‌رود که زمزمه‌هایی شنیده می‌شود مبنی بر اینکه احتمال دارد برانکو وظیفه نواختن پنالتی احتمالی را به بشار رسن یا ماریو بودیمیر بسپارد.

در دو سال اخیر علی علیپور پنالتی‌زن اول پرسپولیس بوده، اما در فصل جاری دو مرتبه برابر صنعت نفت آبادان و پیکان پنالتی خود را از دست داده است. 

همین موضوع مدتی فکر برانکو را به خود مشغول کرده بود تا به گزینه دیگری فکر کند. ظاهراً دستیاران برانکو چند گزینه را به او معرفی کردند، از جمله بشار رسن که تکنیک خوبی دارد یا ماریو بودیمیر که از تجربه کافی برخوردار است. در این میان حتی احمد نوراللهی هم پیشنهاد شد که در اوج آمادگی به سر می‌برد و به عنوان یک ملی‌پوش از شرایط روحی و روانی مطلوبی برخوردار است. شاید اگر بعد از بازی با پیکان داوران به سود پرسپولیس اعلام پنالتی می‌کردند برانکو هم مأموریت نواختن آن را به یکی از گزینه‌های مورد نظر واگذار می‌کرد، اما درخشش علی علیپور در بازی‌های اخیر به ویژه مقابل الاهلی عربستان و سایپا باعث شد نظر سرمربی پرسپولیس عوض شود. برانکو که خوب می‌داند علیپور چه ارزشی برای تیمش دارد نمی‌خواهد او را از لحاظ روحی و روانی به‌هم بریزد. صدرنشینی علیپور در جدول گلزنان لیگ برتر می‌تواند هم به آقای گلی تیم کمک کند و هم به قهرمانی پرسپولیس! بر همین اساس شنیدیم برانکو تصمیم گرفته در صورتی که داور مسابقه در دیدار برابر ذوب‌آهن اصفهان اعلام پنالتی کند باز هم علی علیپور پشت توپ بایستد. 

پیش از این سیدجلال حسینی نیز در مصاحبه با خبرورزشی به صورت تلویحی گفته بود پنالتی‌زن پرسپولیس کماکان علی علیپور خواهد بود.

منبع:خبرورزشی

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها