کد خبر : 15463

هواداران استقلال مکمل طلایی پاتوسی را شناسایی کردند.

دائمی کردن قرارداد پاتوسی بهترین خبر برای هواداران استقلال پیش از اتمام فصل به حساب می‌آید. به نوعی می‌توان گفت که مدیران این تیم با حفظ این بازیکن نیمی از ماموریت خود در فصل نقل‌وانتقالات را با موفقیت پشت‌سر گذاشته‌اند.

با توجه به این که آبی‌ها در طول فصل از نداشتن یک مهاجم آماده و گلزن ضررهای زیادی را متحمل شدند، هدف بعدی تیم مدیریتی فتحی پیدا کردن مکملی مناسب برای بازی پاتوسی است.

اضافه شدن یک مهاجم زهردار به این استقلال و حفظ ستاره‌های فعلی قدرت این تیم را برای فصل آینده به شدت افزایش خواهد داد. به خصوص این که نام مهاجم مورد نظر مامه بابا تیمام باشد.

هواداران استقلال که به خوبی در نقطه ضعف تیمشان باخبر هستند، این روزها در فضای مجازی با به راه انداختن کمپین‌هایی خواهان بازگردان تیام هستند، تیفوسی‌های آبی بر این باورند که این بازیکن با توجه به استعدادهایی که دارد بهترین مکمل برای پاتوسی به حساب می‌آید و حضور همزمان این دو در ترکیب استقلال این تیم را به بی‌رحم ترین تیم لیگ تبدیل می‌کند.

این موضوع نیز که خود تیام در طول فصل بارها برای بازگشت به استقلال ابراز علاقه کرده نیز بی‌ارتباط با درخواست هواداران نیست. البته این  موضوع را هم نباید فراموش کرد که مدیران استقلال در تمامی ادوار لیگ ثابت کرده‌اند که ترکاندن بمب را در فصل نقل‌وانتقالات خوب بلد هستند.

منبع:ورزش11

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها