کد خبر : 15106

سرمربی سپاهان و مربی جوان استقلال پیش از شروع بازی برخورد گرمی با هم نداشتند، برخوردی که شاید نشات از سال ها رابطه آنها داشته باشد.

دیروز امیرقلعه نویی پیش از شروع بازی با استقلال به رسم سرمربی های تیم های میزبان به سمت نیمکت تیم میهمان رفت، نیمکتی که سه قهرمانی خود در لیگ برتر را روی آن نشسته بود و خاطرات بسیار به یادماندنی با آن دارد.

زمانی که قلعه نویی به نیمکت استقلال رسید، فرهاد مجیدی جزو اولین کسانی بود که ایستاده بود تا از سرمربی سپاهان استقبال کند اما این مربی جوان رفتار متفاوتی با سرمربی سابق خود داشت، قلعه نویی بعد از برخورد گرم با اصغر حاجیلو با رفتار سرد مجیدی روبرو شد، او دست سردی به سرمربی سپاهان داد و بعد از آن هم منتظر نماند تا او عبور کند و بی تفاوت روی نیمکت نشست.

01397428

هرچند امیرقلعه نویی واکنشی به رفتار فرهاد مجیدی نداشت و بعد از دست دادن با نیمکت نشینان استقلال به سمت نیمکت تیم خود رفت اما طبیعی است رفتار مجیدی در آینده نزدیک می تواند واکنش سرمربی با تجربه سپاهان را به همراه داشته باشد.

البته نگاهی به روابط امیرقلعه نویی با فرهاد مجیدی در سال های گذشته نشان می دهد رفتار امروز مربی استقلال چندان هم غیرقابل پیش بینی نبوده است، امیر قلعه نویی در لیگ هشتم که سرمربی استقلال بود کمتر از فرهاد مجیدی در ترکیب تیمش استفاده کرد و بیشتر ترجیح می دهد  ستاره شماره 7 تیمش را نیمکت نشین کند.

اما فرهاد مجیدی در لیگ دوازدهم که دوباره شاگرد امیرقلعه نویی شد، رابطه پرفراز و نشیبی با سرمربی وقت تیمش داشت تا جایی که در بازی برگشت استقلال برابر الهلال که فرهاد مجیدی در ترکیب آبی ها حضور نداشت، با واکنش هواداران استقلال روبرو شد.

مجیدی در لیگ سیزدهم در تصمیمی از فوتبال خداحافظی کرد، تصمیمی که اگرچه هرگز در مورد علت آن صحبت نکرد اما بعد از آن عنوان شد که اختلاف با امیرقلعه نویی یکی از علت های این تصمیم بوده است.

البته بعد از جدایی قلعه نویی و مجیدی، این دو همواره احترام هم را حفظ کرده بودند و حتی سرمربی فعلی سپاهان زمانی که پدر فرهاد مجیدی فوت کرد، در خانه کاپیتان سابق استقلال حاضر شد. هرچند که امروز مشخص شد  هنوز کدورت بین این دو به طور کامل برطرف نشده است.

منبع:ورزش سه

عکس: امیرحسین خیرخواه

ارسال نظر

دیگر رسانه ها