کد خبر : 14700

هافبک پرسپولیس همانند دفعات قبلی بلافاصله بعدی از مصدومیت در رفتگی کتف به تمرینات تیمش اضافه شد تا نگرانی‌ها بابت غیبت خود را برطرف کند.

کاروان پرسپولیس در شرایطی برای بازی حساس مقابل الاهلی عربستان راهی امارات خواهد شد که کمال کامیابی نیا مشکلی برای همراهی این تیم و حضور در ترکیب اصلی نخواهد داشت.

تلخ ترین صحنه برای هواداران این تیم بعد از پیروزی شیرین مقابل پیکان که با تداوم صدرنشینی آنها همراه بود، مصدومیت کمال کامیابی نیا بود. بازیکنی که علیرغم مصدومیت تا ثانیه‌های پایانی بازی دوام آورد و بعد از سوت داور با فراخواندن دکتر، متوجه وخامت شرایط و مصدومیت دوباره او از ناحیه کتف شدند. کامیابی نیا همانند دفعات قبلی بلافاصله راهی بیمارستان شد و با بی هوشی کوتاهی، کتف خود را جا انداخت.

نکته جالب توجه بازگشت زودهنگام کامیابی نیا به تمرین این تیم بود که نشان از آمادگی و انگیزه بالای هافبک دفاعی سرخپوشان داشت. فرمانده خط میانی سرخپوشان که نقش پررنگی در درگیری‌های فیزیکی و توپگیری از حریفان دارد، امیدوار است با حضور در ترکیب تیمش در جدال حساس مقابل الاهلی عربستان، موفق به کسب نتیجه و بالا بردن شانس صعود شوند و باید دید در این راه موفق خواهد شد یا خیر.

منبع:ورزش سه

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها