کد خبر : 14692

دیروز امید عالیشاه از لیست سرخ ها برای دیدار با الاهلی خط خورد و تیم پرسپولیس را در دبی همراهی نخواهد کرد.

از جمعه شب  شایعاتی درباره خط خوردن یک بازیکن از لیست پرسپولیس شنیده می‌شد و پیش بینی ها بر این بود که امید عالیشاه از لیست خط بخورد. اما باتوجه به این که پرسپولیس در این دیدار حساس به تمام بازیکنان نیاز دارد، خیلی ها این شایعه را بی پایه و اساس تصور می‌کردند.

اما در نهایت مشخص شد که هافبک شماره ۲ پرسپولیس، در لیست بازی با الاهلی عربستان حضور نخواهد داشت. فرآیند مشخص شدن لیست سرخ ها به این شکل است که برانکو نام بازیکنان را روی دیوار رختکن نصب می‌کند و آن ها پیش یا پس از تمرین، متوجه حضور یا عدم حضور خود در لیست مسابقه می‌شوند.

این بار امید عالیشاه که پس از بازی با پیکان اظهار نظر نسبتا تندی درباره کادرفنی داشت، در این لیست قرار نگرفت تا حساب کار یک بار دیگر برای تمام بازیکنان مشخص شود.

آقای پاس گل قرمزها البته در تمرین حضور فعالی داشت و باید دید پس از غیبت در دیدار با الاهلی عربستان، بازهم به ترکیب پرسپولیس برمی‌گردد یا به سرنوشت مسلمان و رضاییان و صادقیان دچار می‌شود.

البته برانکو خودش گفت که قصد ندارد عالیشاه را به طور کامل کنار بگذارد. او در این خصوص توضیح داد: من تصمیمی که بهترین عواقب را برای تیم دارد اتخاذ می‌کنم. ما 29 بازیکن داریم. در تمام تیم‌های دنیا 11 بازیکن به میدان می‌روند که راضی هستند و چهار پنج بازیکن هم تقریبا رضایت دارند اما مابقی بازیکنان ناراضی هستند. این مسئله طبیعی است. اتفاقات زمین نشان می‌دهد که چه کسی باید بازی کند. همه بازیکنان را دوست دارم و با کسی مشکل ندارم. باید تصمیم بگیرم که چه کسی بازی کند. باید بررسی کنم که در زمین چه بازیکنی به درد تیم می‌خورد. الان مهدی شریفی و محسن ربیع‌خواه هم بازیکن رزرو هستند. سروش رفیعی، بشار رسن و بودیمیر هم همین وضعیت را دارند. فوتبال همین است.

نکته جالب این است که آقای پاس گل فصل گذشته قرمزها نیز در پایان از تیم کنار گذاشته شد. او در بازی با پیکان آخرین بازی اش پیش از نیمکت نشینی را انجام داد اما نمایش ضعیف در آن مسابقه سبب شد تا به نیمکت منتقل و همان جا بماند. حالا بازهم دیدار با پیکان در شهر قدس، برای آقای پاس گل قرمزها جنجال به وجود آورده است.

این بی تردید آخرین زنگ خطر برای امید قرمزهاست، او که یک بار خیلی خوب توانست خود را به برانکو اثبات کند و به ترکیب اصلی برسد، حالا باید دو چندان تلاش کند و دیگر هم اظهار نظرهای این چنینی نداشته باشد وگرنه امکان دارد یک بار مثل امروز که نام خود را در لیست تیم برای بازی با الاهلی ندید، نامش را در فهرست بازیکنان فصل بعد هم نبیند!

منبع:ورزش سه

ارسال نظر

دیگر رسانه ها