کد خبر : 13404

امیر علی‌اکبری نفر اول جدول مدعیان قهرمانی سنگین‌وزن سازمان ACA امشب در سن‌پترزبورگ روسیه به مصاف شلتون گریوس ۳۳ ساله آمریکایی می‌رود.

شلتون ملقب به گورکن با رکورد حرفه‌ای ۹ پیروزی و ۳ شکست در اولین مبارزه ACA رودرروی مدعی شماره یک قهرمانی خواهد ایستاد که برای رسیدن به کمربند قهرمانی هیچ سدی را پیش رویش نمی‌بیند و بدون شک او شب سختی برابر امیر علی‌اکبری دارد. علی‌اکبری درباره این بازی می‌گوید‌: «برای این مسابقه تمرینات سختی داشتم و خدا را شکر که بیشتر از همیشه آماده هستم. تمام تلاشم این است که با یک مبارزه خوب و تماشاگرپسند عیدی خوبی به هموطنانم بدهم.» 

او حریف آمریکایی را آنالیز کرده‌: «گریوز ۶ سال پیش برای اولین بار پا به قفس گذاشت و تا به حال ۱۲ بار در مسابقات حرفه‌ای MMA شرکت کرده که حاصلش ۹ برد و سه شکست رکورد حرفه‌ای او از سال ۲۰۱۲ تا به امروز است. او هفت بازی آخرش را برده و در واقع پنج سال است که نباخته، اما من می‌خواهم اولین باختش را رقم بزنم و امیدوارم با دعای خیر مردم روسفید برگردم.» 

علی‌اکبری به بازی آخر اشاره می‌کند‌: «این آخرین مبارزه من در سازمان ACA است. بعد از بازی درباره تمدید قراردادم با مسئولان ACA صحبت می‌کنم. البته از سازمان‌های بلاتور و یو‌اف‌سی پیشنهاداتی دارم که باید بررسی و بهترین را انتخاب کنم.»

منبع: خبرورزشی

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها