کد خبر : 13231

سرمربی اسبق تیم ملی به خبرورزشی گفت: جنگ قهرمانی در لیگ برتر ایران بسیار جذاب و دیدنی شده و چهار، پنج تیم به طور جدی مدعی قهرمانی هستند.

حشمت مهاجرانی سرمربی اسبق تیم ملی که تمام مسائل فوتبال ایران و همچنین بازی‌های نمایندگان کشورمان در آسیا را دنبال می‌کند نظرات کارشناسی خود را با خبرورزشی درمیان گذاشت. 

*در مورد بازی استقلال مقابل العین چه نظری دارید؟

استقلال در دوره‌های قبل معمولاً مقابل العین نتایج خوبی کسب نکرده، اما نتایج قبلی قرار نیست هر بار تکرار شود. استقلال نسبت به قبل خیلی تغییر کرده و به نظرم قوی‌تر شده است. استقلال در بازی با الدحیل هم در نیمه اول بازی خوبی ارائه داد، اما نیمه دوم نتوانست روند موفقش را ارائه دهد و متأسفانه باخت بدی را متحمل شد با این وجود می‌تواند شرایط را به سود خودش در بازی با العین تغییر دهد، چون از پتانسیل خوبی در خط میانی و حمله بهره می‌برد. 

*از بازی پرسپولیس مقابل السد در قطر بگویید. 

السد تیم خوبی است و از نظر نیروی انسانی و بازیکنان خارجی خیلی قوی است، اما پرسپولیس با توجه به اینکه تجربه خوبی در آسیا دارد قطعاً قادر است شرایط را به سود خود خاتمه دهد. 

*در لیگ برتر ایران شانس قهرمانی چه تیمی بیشتر از بقیه است؟

جنگ قهرمانی در لیگ برتر ایران بسیار جذاب و دیدنی شده و چهار، پنج تیم به طور جدی مدعی قهرمانی هستند و فاصله امتیازی کمی با یکدیگر دارند. این مسئله جنگ قهرمانی و رقابت را در لیگ برتر ایران به اوج رسانده است. در این بین تراکتور هم تیمی است که چراغ خاموش حرکتش را برای قهرمانی آغاز کرده است.

منبع: خبرورزشی

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها