کد خبر : 10059

مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس در مصاحبه خود از یک اتفاق مالی عجیب و غریب پرده برداشت.

حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس روز گذشته ، از یک اتفاق مالی عجیب و غریب پرده برداشت و گفت: اگر اشتباه بانکی نبود و پولی به اشتباه به حساب ما نمی‌آمد نمی‌توانستیم به ژاپن برویم .

این موضوع در نوع خود جالب و البته عجیب به نظر می‌رسید و از آنجا که به کلیت ماجرا اشاره نشده بود، پیگیر موضوع شدیم. گرشاسبی در توضیح بیشتر ماجرا گفت: «به هر دری می‌زدیم به ما پول نمی‌دادند و در اوج ناامیدی در دفترمان نشسته بودیم که به یکباره متوجه شدیم پولی به حساب باشگاه واریز شد. اول خوشحال شدیم و گفتیم خدا را شکر که اسپانسر باشگاه در این وانفسا دست‌مان را گرفت و پولی به حساب واریز شد. به سرعت کار‌ها را انجام دادیم و پول را برای خرید بلیت هزینه کردیم.

بخشی هم به بازیکنان و کادر فنی دادیم تا روحیه پرسپولیس بالا برود. بعد از یک روز از بانک برای‌مان نامه‌ای ارسال شد و در آن نوشتند پولی که به حساب تان واریز شده، اشتباه بوده و باید خیلی زود، این پول را برگردانید! ما هم اعلام کردیم تصورمان این بود که پول از طریق اسپانسر به حساب‌مان آمده و خرج کردیم! خدا خواست که یک اشتباه حساب رخ دهد و این یک خوشبختی به‌موقع بود.

به خدا قسم اگر این اشتباه صورت نمی‌گرفت، اصلاً توانایی آن را نداشتیم که تیم را به ژاپن بفرستیم. این پول بیش از ۲ و نیم میلیارد تومان بود. وقتی دیدیم مسئولان بانک مدام مشغول پیگیری وضعیت هستند، به آن‌ها گفتیم پولی در بساط نداریم که پرداخت کنیم. به همین علت، اولین واریزی که از اسپانسر به حساب‌مان آمد، به صورت خودکار از سوی بانک ضبط و برداشت شد تا آن مشکل هم حل شود!»

منبع:خبرورزشی

ارسال نظر