کد خبر : 83019

فراخوان ۴ شرکت خودروسازی / برای خرید خودرو در سامانه ثبت‌نام کنید

فراخوان ۴ شرکت خودروسازی / برای خرید خودرو در سامانه ثبت‌نام کنید

رییس ستاد نوسازی ناوگان و اسقاط خودرو‌های فرسوده گفت: پذیرفته شدگان مرحله دوم طرح جایگزینی خودرو‌های فرسوده بر اساس جدول زمانبندی در سامانه ستاد ثبت‌نام کنند.

به گزارش خودروتک به نقل از اقتصاد آنلاین؛ مهران سالاریه با اشاره به این که در مرحله دوم طرح جایگزینی خودرو‌های فرسوده، سامانه یکپارچه خودرو ۱۹ هزار متقاضی تایید صلاحیت شده‌اند، افزود: برای این متقاضیان که محصولاتشان را از شرکت‌های سایپا، کرمان موتور، مدیران خودرو و فردا موتور انتخاب کرده‌اند، از سامانه نوسازی ناوگان پیامک ارسال شده است.

وی افزود: بر این اساس متقاضیان می‌توانند از یکماه قبل از فصل تحویل خودروشان با مراجعه به سامانه نوسازی ناوگان و اسقاط خودرو‌های فرسوده به نشانی NNHK.IR مرکز اسقاط نزدیک محل سکونت خود را از فهرست مراکز اسقاط، انتخاب و سپس به تحویل خودرو فرسوده به مرکز اسقاط تعیین شده اقدام کنند تا به صورت سامانه‌ای در مرحله تحویل خودرو جایگزین قرار گیرند.

رئیس ستاد نوسازی ناوگان و اسقاط خودرو‌های فرسوده با بیان این که زمان ثبت‌نام از سوی سامانه ستاد نوسازی برای متقاضیان پیامک می‌شود گفت: تا پیش از ارسال پیامک امکان ثبت‌نام در سامانه ستاد برای این دسته از متقاضیان فراهم نیست.

وی افزود: هم اکنون امکان ثبت‌نام متقاضیانی که خودرو جایگزین خود را در تابستان و پاییز ۱۴۰۲ دریافت می‌کنند در سایت ستاد فراهم است.

ارسال نظر

دیگر رسانه ها