کد خبر : 79297

شرایط فروش نقدی کامیونت بهمن دیزل اعلام شد

 شرایط فروش نقدی کامیونت بهمن دیزل اعلام شد

بهمن دیزل شرایط فروش نقدی برای ۶ محصول خود را اعلام کرد. شرکت بهمن دیزل در راستای پاسخ به نیاز بازار طرح جدید فروش محصولات خود را اجرا می کند.

به گزارش خودروتک به نقل از اقتصادآنلاین، شرایط ثبت نام نقدی محصولات بهمن دیزل با قیمت قطعی و ظرفیت محدود به صورت آنلاین از ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه ۲۴ مرداد ماه تا ساعت ۱۶ روز سه شنبه مورخ ۲۵ مرداد یا تا زمان تکمیل ظرفیت  با شرایط اعلام شده ارائه می گردد.

شرکت بهمن دیزل شروطی را در قواعد و ضوابط بخشنامه که  ذیلا تشریح شده، قرار داده است که در صورت ثبت نام مغایر با شروط مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه، ثبت نام متقاضی از سوی شرکت بهمن دیزل به صورت یکطرفه فسخ خواهد شد و و جه واریز شده به حساب مبدا مسترد خواهد شد.

گفتنی است ثبت نام صرفا از طریق سایت http://Bahman.iranecar.com امکان پذیر است؛ همچنین ثبت نام کامیون های فورس و شیلر صرفا به همراه کاربری امکان پذیر است و امکان تغییر کاربری به هیچ عنوان میسر نبوده، همچنین زمان ساخت کاربری به زمان تحویل خودرو افزوده شده است.

کامیون شیلر ۶ تن با قیمت ۸۴۷ میلیون و ۳۸۰ هزار تومان، کامیون فورس ۶ تن با قیمت ۸۹۳ میلیون و ۲۵۱  هزار تومان، کامیون فورس ۶ تن کابین خوابدار با قیمت ۹۲۹ میلیون و ۹۴۸ هزار تومان، کامیون فورس ۸.۵ تن کابین خوابدار با قیمت ۹۸۳ میلیون و ۹۶۴ هزار تومان، امپاور با قیمت ۳ میلیارد و ۶۳۰ هزار تومان و مینی بوس سحرپلاس با قیمت یک میلیارد و ۴۳۹ هزار تومان  به فروش می رسند.

 
 

شرایط فروش نقدی محصولات بهمن دیزل اعلام شد

شرایط فروش نقدی محصولات بهمن دیزل اعلام شد

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها