کد خبر : 75523

پیش فروش یکساله ۴ محصول سایپا ویژه مادران از فردا ساعت سه شنبه مورخ ۶ اردیبهشت آغاز می شود. در این طرح مادرانی که تاریخ تولد فرزند دوم آن ها پس از ۱۹ آبان ۱۴۰۰ است می توانند ثبت نام کنند.

به گزارش خودروتک به نقل از اقتصادآنلاین؛ سایپا، پیش فروش ۴ محصول خود را در راستای اجرای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت به مادرانی که فرزند دوم و مابعد آن از تاریخ ۱۹/۸/۱۴۰۰ متولد شده اند را  به مدت دو روز به صورت شبانه روزی آغاز می کند.

بر این اساس از فردا ساعت ۱۳ پیش فروش محصولات ساینا.اس، کوییک با گیربکس معمولی، کوییک.آربا گیربکس معمولی و کوییک.اس شروع می شود.

 

سایپا

متقاضیان با مراجعه به آدرس اینترنتی saipa.iranecar.com می‌توانند فرآیند ثبت نام در طرح مذکور را انجام دهند. بر این اساس زمان تحویل بخشی از خودروها از مهرماه سال جاری است.

در صورتی که تعداد متقاضیان مشمول در این بخشنامه بیش از ظرفیت فروش باشد پس از برگزاری قرعه کشی، در صورت منتخب شدن امکان ثبت نام نهایی و واریز وجه خودرو فراهم می‌شود و در غیر این صورت برای تمامی مادران مشمول که شرایط آنها به تائید سازمان‌های ذی ربط برسد، امکان ثبت نام نهایی و واریز وجه میسر خواهد شد.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها