کد خبر : 75191

اولین فروش فوق العاده خودرو سایپا در حالی که اولین ماه سال رو به اتمام است اجرای می شود تا دومین خودروساز کشور اولین ماه سال 1401 را بدون فروش فوق العاده خودرو پشت سر نگذاشته باشد.

فروش فوق العاده خودرو در حال حاضر یکی از 2 روش اصلی فروش خودرو توسط کارخانه است. فروش فوق العاده خودرو در کنار پیش فروش خودرو این دو روش را تشکیل می دهند. البته غیر از فروش فوق العاده خودرو و پیش فروش، روش مشارکت در تولید هم هست که البته خیلی کم از سوی خودروسازان اجرایی می شود. فروش فوق العاده خودرو به دلیل قیمت قطعی خودرو در زمان ثبت نام از متقاضیان بیشتری برخوردار است. در فروش فوق العاده خودرو تحویل خودرو حداکثر 3 ماهه است.

فروش فوق العاده خودرو سایپا در فرودین 1401

اولین طرح فروش فوری گروه خودروسازی سایپا در سال ۱۴۰۱ با عرضه ۴ محصول از دوشنبه 29 فرودین 1401 اجرا خواهد شد. متقاضیان می‌توانند از ساعت 9 صبح روز دوشنبه مورخ 1401/01/29 (به‌مدت 2 روز) با مراجعه به سایت سایپا نسبت به پیش‌ثبت‌نام اقدام نمایند.

فروش فوق العاده سایپا با 2 خودرو مدل 1400

در حالی که یک ماه از سال 1400 را به پایان رسانده ایم، شرکت سایپا در اقدامی عجیب دو خودرو کوییک و تیبا را در این طرح فروش فوق العاده خودرو، با مدل 1400 عرضه می کند. این یعنی مثلا اگر خودرو یک ماه یا دو ماه دیگر هم تحویل داده شود باز هم مدل 1400 است!

فروش فوق‌العاده عادی سایپا ویژه فروردین 1401:

خودرو , فروش اینترنتی خودرو , گروه خودرو سازی سایپا ,

فروش فوق‌العاده سایپا (مادران) ویژه فروردین 1401:

خودرو , فروش اینترنتی خودرو , گروه خودرو سازی سایپا ,

 

 
 
 
 
 
ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها