کد خبر : 74787

جدیدترین طرح فروش اقساطی وانت پیکاپ دو یفرانسیل کی ام سی T۸ در روز ۲۰ فروردین آغاز خواهد شد. شرکت کرمان موتور در این مرحله از فروش محصولات خود، وانت جک T۸ را در قالب اقساط ۱۲ و ۱۸ ماهه به فروش خواهد رساند.

به گزارش خودروتک به نقل از اقتصادآنلاین، در جدیدترین مرحله فروش محصولات کرمان موتور ، فروش خودروی وانت پیکاپ  KMC T8 به قیمت 907 میلیون تومان و با شیوه اقساطی 12 و 18 ماهه، از روز 20 فروردین لغایت 31 ام همین ماه آغاز خواهد شد.

در طرح فروش 12 ماهه لازم است مشتریان مبلغ 400 میلیون تومان به عنوان پیش پرداخت و چهار چک سه ماهه به مبلغ 136 میلیون و 760 هزار تومان به شرکت کرمان موتور تحویل دهند. در دیگر طرح فروش اقساطی کی ام سی T8 یعنی فروش 18 ماهه این خودرو، مبلغ پیش پرداخت معادل 450 میلیون تومان است و شش چک به مبلغ 86 میلیون و 530 هزار تومان نیز از سوی خریدار به شرکت تحویل داده خواهد شد.

ناگفته نماند که زمان تحویل خودرو برابر 90 روز کاری تعیین شده و رنگ‌های سفید، آبی زنگاری، قرمز و مشکی میکا برای جک تی8 در این مرحله فروش در نظر گرفته شده است. سند خودرو نیز تا پایان اقساط در رهن باقی خواهد ماند.

 

جدول

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها