کد خبر : 73987

خودروسازان خصوصی همانند خودروسازان دولتی، شرط سند در رهن را به شرایط ثبت نام اضافه کردند.

به گزارش خودروتک به نقل از باشگاه خبرنگاران ، یکشنبه ۲۲ اسفند مرحله جدید فروش اینترنتی خودرو‌های دیگنیتی و فیدلیتی بهمن موتور با یک شرط جدید به اجرا در می آید، قرار است در این مرحله از ثبت نام،  شرط در رهن ماندن سند نزد شرکت به محدودیت‌های ثبت نام این محصولات اضافه شود.

این در حالی است که هجدم آبان امسال کمیته خودرو شرط در رهن ماندن سند خودروهای عرضه شده در فروش فوق العاده و پیش فروش شرکت های خودروساز را حذف کرد.

بنابراین مشتریانی که خودرو تحویل می گیرند دیگر نیازی نیست برای آزاد شدن سند یکسال منتظر بمانند. این مساله شامل خودروهایی که پیش تر عرضه شدند نیز  می شود. صاحبان این خودروها می توانند با مراجعه به نمایندگی های شرکت های خودروساز نسبت به فک رهن سند خودروی در اختیار خود اقدام کنند.

فروش خودرو بدون سند

به نظر می رسد عدم خرید خودرو در طرح‌های فروش قبلی نیز از جمله شروط  جدید این شرکت برای ثبت نام فروش خودروهایش است.

در این بخشنامه فروش خودرو‌های دیگنیتی و فیدلیتی، بهمن موتور موعد تحویل را هفته سوم اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ اعلام کرده، برای این طرح، سود مشارکت لحاظ نشده، اما مشمول سود انصراف ۱۵ درصد سالانه می‌شود. در ضمن، در صورت تاخیر در تحویل خودرو به مشتری، جریمه تاخیر ۲.۵ درصد متوجه شرکت خواهد شد.

دیگنیتی با قیمت ۸۵۷ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان به فروش خواهد رسید. قیمت فیدلیتی نیز در مدل ۵ نفره، ۷۸۳ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان و در مدل ۷ نفره، ۷۹۵ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان لحاظ شده است.

لازم به ذکر است از قیمت نهایی خودرو، ۲ میلیون تومان در هنگام فک رهن در اسفند ۱۴۰۱ از مشتری کسر خواهد شد. در ضمن، امکان سفارش خودرو‌ها در رنگ‌های سفید، مشکی، خاکستری کهکشانی، سربی، آبی اطلسی و قرمز روناسی در نظر گرفته شده است.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها