کد خبر : 72022

پیش فروش خودرو و فروش فوق العاده خودرو در حال حاضر دو روشی است که از سوی دو شرکت ایران خودرو و سایپا به عنوان اصلی ترین تامین کننده نیاز خودرو کشور در نظر گرفته شده است. البته مدل سومی هم به نام فروش مشارکت در تولید خودرو وجود دارد که در این روش زمان تحویل خودرو معمولا بیشتر از یک سال است و به پیش پرداخت متقاضیان سود هم تعلق می گیرد. هر چند این روش سوم کمتر مورد استفاده قرار می گیرد.

به گزارش خودروتک، پیش فروش خودرو و فروش فوق العاده خودرو در حال حاضر از طریق قرعه کشی انجام می شود و شرکت ها شرایط سختگیرانه ای را برای جلوگیری از سفته بازی در نظر گرفته اند. با این حال هنوز هم تقاضای میلیونی را به ویژه در فروش فوق العاده خودروهای ایران خودرو که فاصله قیمت در بازار و کارخانه زیاد است شاهد هستیم.

در ادامه برنامه های پیش فروش و فروش فوق العاده خودرو را مشاهده می کنید:


فروش های فعال :


پیش فروش ایران خودرو از سه شنبه 28 دی 1400

طرح پیش فروش هفت محصول گروه صنعتی ایران خودرو از امروز سه شنبه 28 دیماه به مدت سه روز به اجرا گذاشته می‌شود.

در این طرح تارا دستی، سورن پلاس، رانا پلاس و رانا پلاس با سقف شیشه‌ای، دنا پلاس توربوشارژ دستی و اتوماتیک و پژو 207 دستی سقف شیشه‌ای با موعد تحویل دی و بهمن 1401 عرضه می‌شود.

مشتریان برای ثبت نام نهایی از طریق قرعه کشی که با حضور نمایندگان نهاد‌های ناظر روز شنبه دوم بهمن ماه برگزار می‌شود، انتخاب خواهند شد.

پیش فروش ایران خودرو دی 1400

 


فروش های منقضی ​شده


فروش دیگنیتی و فدیلیتی بهمن موتور:

براساس اعلام شرکت بهمن موتور فروش دی ماه امروز یکشنبه ۲۶ دی ماه سال ۱۴۰۰ ساعت ۱۰ آغاز خواهد شد.

این فروش به صورت آنلاین و از طریق پرتال جامع ایرانی کار به آدرس    (bahman.iranecar.com) انجام خواهد شد.

در فروش دی ماه محصولات بهمن موتور فیدلیتی پرایم 5 نفره 735 میلیون تومان و 7 نفره این خودرو 747 میلیون تومان و خودروی دیگنیتی پرایم 795 میلیون تومان خواهد بود.

ضوابطی از جمله هر کد ملی یک ثبت نام و صرفا برای افراد بالای 18 سال و دارای گواهینامه معتبر و عدم خرید خودرو در طرح های فروش پیشین در نظر گرفته شده است.

بهمن موتور همچون دوره های قبل ثبت نام با کد ملی و یا کد حقوقی عاملیت ها خود را ممنوع کرده و همچنین حق واگذاری حقوق قراردادی و خودرو به غیر نیز از نظر بهمن موتور مورد تایید نمی باشد.

فروش فوق العاده سایپا 23 دی 1400

فروش فوق العاده سایپا با عرضه 6 خودرو از امروز پنجشنبه 23 دی 1400 آغاز شده و به مدت 2 روز ادامه دارد. قیمت خودروها قطعی بوده و حداکثر زمان تحویل هم 90 روز خواهد بود.

در جدول زیر قیمت و جزئیات این فروش فوق العاده را مشاهده می کنید:

فروش فوق العاده سایپا دی 1400

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها