کد خبر : 62693

سوئست DX3 محصول جدید دیار خودرو است و فروش این خودرو از هفته آینده به صورت نقدی، آغاز خواهد شد.

به گزارش خودروتک ، شرکت دیار خودرو پس از همکاری با برندهای موفقی چون گریت وال و بایک چین، حال به سراغ همکاری با سوئیست رفته است. DX3 اولین محصول سوئیست خواهد بود که توسط دیار خودرو به بازار ایران عرضه خواهد شد.

بر اساس اطلاعات بدست آمده از یک منبع آگاه، فروش سوئیست DX3 از اوایل هفته آینده و به صورت نقدی خواهد بود. قیمت کل این خودرو 609 میلیون تومان اعلام شده است. این وجه طی دو مرحله از مشتریان دریافت خواهد شد.

در مرحله اول 449 میلیون تومان و پس از ارسال دعوت نامه، 160 میلیون تومان دریافت خواهد شد. مدت زمان تحویل سوئیست DX3 حداکثر 45 روز کاری خواهد بود. همچنین برای مشتریان، توانایی انتخاب رنگ های سفید، مشکی، بژ و قرمز فراهم شده است.

شرکت سوئیست یکی از خودروسازان فعال در چین است. از جمله محصول این شرکت که مدت زیادی است در کشور حضور دارد، می توان به ون دلیکا اشاره کرد. حال این شرکت قصد دارد با همکاری دیار خودرو، کراس اوور DX3 را به بازار ایران عرضه کند.

البته محصولی که قرار است توسط دیار خودرو به بازار کشور عرضه شود، مدل DX5 است. اما در ایران نام DX3 برای آن درنظر گرفته شد. این کراس اوور چینی توسط پینین فارینا طراحی و در سال 2019 میلادی رونمایی شد.

سوئیست DX3 با موتور 1.5 لیتری توربو که 154 اسب بخار و 225 نیوتن متر گشتاور دارد، به بازار عرضه خواهد شد. قدرت این موتور به واسطه جعبه دنده هشت سرعته CVT به محور جلو منتقل می شود.
از جمله امکانات این خودرو می توان به سقف پانوراما، سنسور پارک جلو و عقب، صندلی های چرم، دوربین 360، سیستم تهویه مطبوع خودکار، کی لس استارتر، ترمز پارک برقی و سنسور باران اشاره کرد.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها