کد خبر : 53183

تا به بازار آمدن خودرو K132 خودرو دنا پلاس توربو اتومات را باید پرچمدار محصولات ایران خودرو به حساب آورد. ایران خودرو برنامه پیش فروش جدید دنا پلاس توربوشارژ اتوماتیک را اعلام کرد.

به گزارش خودروتک، عرضه دنا پلاس توربو اتومات با استقبال بازار رو به رو شد و خیلی زود قیمت این خودرو در بازار بسیار فراتر از کارخانه رفت.

گروه صنعتی ایران خودرو در پاسخ به خواست مشتریان برای خرید محصول دناپلاس توربوشارژ اتوماتیک برنامه پیش فروش این خودرو را از امروز پنجشنبه به مدت سه روز به اجرا می‌گذارد.

مشتریان نهایی تا حداکثر سه روز پس از اتمام مهلت ثبت نام از طریق قرعه کشی تعیین و اعلام خواهند شد. منتخبان این طرح تا پنج روز فرصت خواهند داشت تا نسبت به پرداخت وجه علی‌الحساب خودرو از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir اقدام کنند.

موعد تحویل خودرو، اردیبهشت و خرداد سال آینده تعیین شده و خودرو براساس قیمت زمان تحویل مندرج در قرارداد تحویل مشتریان خواهد شد.

به منظور دسترسی مشتریان واقعی به خودرو، تمامی محدودیت‌های فروش‌های قبل در این طرح نیز اعمال می‌شود. از جمله آن می‌توان به گذشت ۴۸ ماه از زمان ثبت نام و یا تحویل خودرو از شرکت‌های ایران خودرو و سایپا، نداشتن پلاک فعال شخص متقاضی، لزوم ارایه گواهینامه رانندگی، شماره تلفن و شماره حساب بانکی به نام متقاضی اشاره کرد. سند مالکیت خودرو‌های تحویلی نیز به مدت یک سال در رهن ایران خودرو خواهد بود.

پیش فروش دنا پلاس توربوشارژ اتومات آبان ماه 99

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها