خبرفوری :

کد خبر : 7680

ورزش سه: 16 تیم حاضر در رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران، در کنار تمرین و برنامه ریزی فنی با تمام وجود مشغول تقویت تیم برای نیم فصل دوم رقابت های این فصل هستند.

20:18 - چند مهاجم خارجی مد نظر سپیدرود هستند که علی کریمی در صورت تایید فنی، یکی از آنها را به تیمش اضافه می‌کند.

19:47 - محمد پاپی، بازیکن سابق فجرسپاسی شیراز به نفت مسجدسلیمان پیوست.

19:23 - لوکا نوزادزه، مدافع جوان و گرجستانی مد نظر سپیدرود رشت، تست‌های پزشکی را با موفقیت پشت سر گذاشته و درآستانه عقد قرارداد با این تیم است.

18:50 - حامد لک، دروازه‌بان نساجی مازندران به دلیل عدم انجام تعهدات مالی این باشگاه، با حضور در سازمان لیگ قراردادش با نساج‌ها را به طور یک طرفه فسخ کرد.

17:15 - سپیدرود رشت به دنبال جذب امیر منصوریان از پدیده است.

15:32 - باشگاه نساجی مازندران همچنان در حال بررسی گزینه‌های مد نظرش است و احتمالا تا پایان هفته جاری سرمربی جدید خود را معرفی می‌کند.

15:26 - باشگاه سرخ پوشان پاکدشت به دلیل عقد قرارداد امید جهانبخش با سایپا، از نارنجی پوشان درخواست غرامت کرده ولی این باشگاه پاسخی به این درخواست نداده است.

14:57 - عبدالله حسینی، مدافع پدیده می‌گوید پیشنهاداتی دارد و بخاطر نیمکت‌نشینی شرایط سختی پیدا کرده ولی تابع تصمیمات باشگاه و گل‌محمدی است.(تسنیم)

13:41 - محمد طیبی، مدافع تراکتورسازی عنوان کرد علاقه‌ای برای جدایی از این تیم ندارد و مشکلات او و باشگاه با حرف زدن برطرف می‌شود.(تسنیم)

11:44 - سید احمد موسوی، مدافع راست سابق ماشین‌سازی با حضور در باشگاه تراکتورسازی، قراردادش با سرخ پوشان تبریزی را امضاء کرد.

10:37 - میلاد فراهانی، دروازه‌بان نیم‌فصل اول نفت مسجدسلیمان با عقد قراردادی به پدیده مشهد پیوست و نخستین خرید این تیم لقب گرفت.

10:06 - آرش افشین در تمرینات فولاد خوزستان حضور یافته و در صورت تایید افشین قطبی، برای نیم‌فصل دوم به این تیم اضافه می‌شود.(فارس)

09:21 - باشگاه سپاهان اعلام کرد برنامه‌ای برای اقدام دوباره در جذب محمدرضا حسینی از ذوب‌آهن یا معاوضه جلال‌الدین علی‌محمدی با این بازیکن نداشته است.

ارسال نظر

بیشتر