کد خبر : 58685

​در صورتی که برای خودروی وارداتی خود به دنبال لوازم یدکی مناسب می گردید، ما به شما فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی دکترماشینت را معرفی می کنیم.

در صورتی که برای خودروی وارداتی خود به دنبال لوازم یدکی مناسب می گردید، ما به شما فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی دکترماشینت را معرفی می کنیم.

درحال حاضر با واردات خودروی های چینی، ممکن است دارندگان این نوع خودروها لوازم یدکی مورد نظر خود را نیابند و برای پیدا کردن آن به مراکز مختلفی مراجعه کنند. در برخی از مراجعات ممکن است، مالکان خودرو های وارداتی موفق به تهیه ی قطعات با کیفیت نشوند.

فروشگاه آنلاین لوازم یدکی خودرو دکترماشینت ، یکی از معتبرترین ارائه دهندگان لوازم یدکی لیفان است.

لوازم یدکی لیفان را از کدام فروشگاه آنلاین خریداری کنیم؟

لیفان از مهم ترین ماشین های چینی شناخته شده در بازار ایران می باشد و حجم موتور بالایی دارد. فروشگاه لوازم یدکی دکترماشینت از با سابقه ترین عرضه کنندگان لوازم یدکی لیفان هست. تمامی قطعات یدکی خودروهای وارداتی از کیفیت خوبی برخوردار بوده و با برندهای گوناگون معتبری از جمله : ( KOYO  ، NSK  ، TOKYCO  ، RIK ، MITSUBISHI ،  TKD،  YSK،  NTN) برندهای معتبر ژاپنی و (gul-tz  ، power grip  ، Haitong  ، hkt japan ، npm  ، …, seesun) برندهای معتبر چینی عرضه می گردند. دغدغه دکترماشینت، ارائه محصولاتی با کیفیت و قیمت مناسب به مشتریان می باشد.

دکترماشینت ، بهترین فروشگاه عرضه کننده لوازم یدکی لیفان

اطلاعاتی در ارتباط با لوازم یدکی لیفان که در فروشگاه دکترماشینت عرضه می شوند

  • لوازم موتوری ، جلوبندی ، مصرفی
  • چراغ جلو ، راست و چپ خودروی لیفان
  • آینه بغل مخصوص به خودروی لیفان
  • مه شکن جلو راست خودروی لیفان
  • قاب مه شکن لیفان 520
  • توری زیر سپر خودروی لیفان
  • قطعات مربوط به گیربکس
  • انواع دسته موتور
  • پلوس و سرپلوس

توسط کدام فروشگاه آنلاین از قیمت واقعی لوازم یدکی لیفان اطلاع خواهید یافت؟

فروشگاه اینترنتی دکترماشینت با شعار خودروی شما قطعه ای از زندگی شماست! دغدغه های مصرف کنندگان لوازم یدکی لیفان را با استفاده از فروشندگان با اصالت، تا حدودی برطرف کرده است.

شما مشتریان عزیز می‌توانید انواع لوازم یدکی فروشگاه اینترنتی دکترماشینت را با دیگر فروشگاه ها مقایسه کنید و محصولات ارائه شده در این فروشگاه را به عنوان مرجع عرضه محصولات با اصالت خریداری نمایید. مشتریان فروشگاه دکترماشینت می‌‍توانند قطعات با کیفیت را با قیمت واقعی خریداری کرده و همچنین برندهای بی کیفیت را از برندهای معتبر در بازار تشخیص دهند. در این فروشگاه، مشخصات نوشته شده بر روی بسته بندی در تصویر با لوازم داخل کارتن ارسال شده تفاوتی ندارد و به همین خاطر ضمانت برگشت وجه کالای خریداری شده تا 10 روز در صورت مغایرت  کالای خریداری شده با کالای ارسالی برای مشتریان وجود دارد.

مالکان خودروهای وارداتی، می توانند به سادگی لوازم یدکی مورد نیاز خود را با قیمت واقعی همان محصول به دست آورند. فروشندگان با اعتبار به این موضوع باور دارند که سود واقعی در برکتی هست که همراه با رضایت مشتری از محصولی که به فروش رسانده اند به سمت آن ها برمی گردد.

خرید اینترنتی لوازم یدکی لیفان به چه شکل انجام می گیرد؟

نقطه شروع پدید آمدن فروشگاه دکترماشینت، از خیابان چراغ برق تهران( بازار لوازم یدکی ایران) به طور سنتی کلید خورد. در دنیای امروز با توجه به علاقه اکثر افراد به خرید اینترنتی نسبت به شکل سنتی، تصمیم بر آن شد که این فروشگاه محصولات خود را در بستر اینترنت نیز به فروش برساند.

خرید آنلاین باعث جلوگیری از اتلاف وقت افراد می‌شود. در صورتی که اطلاعاتی در مورد خرید لوازم یدکی لیفان ندارید، می توانید از تیم پشتیبانی متخصص در زمینه ی لوازم یدکی،  به صورت رایگان درخواست راهنمایی کنید.

مزایای فروشگاه اینترنتی دکترماشینت نسبت به دیگر رقبا

یکی از مزیت های فروشگاه آنلاین دکترماشینت نسبت به فروشگاه های اینترنتی دیگر در زمینه ی فروش لوازم یدکی لیفان، موجود بودن کالا در انبار این فروشگاه می‌باشد، و به همین علت سرعت تحویل محصولات خریداری شده به دست مشتریان د راین فروشگاه بالاست. از دیگر مزیت ها پشتیبانی فنی و همچنین فروش محصولات توسط تیم متخصص واحد فروش دکترماشینت می باشد.

یکی از مزایای خرید اینترنتی نسبت به خرید سنتی این است که مشتریان از امکان انتخاب های مختلف برخوردار می گردند. این موضوع باعث می شود که قیمت لوازم یدکی مورد نیاز خود را بررسی کرده و محصولات گران قیمت و با کیفیت پایین به آن ها تحمیل نشود.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها