کد خبر : 57926

اکنون با گذشت چند دهه؛ این اینفینیتی جذابیت های پنهان خود را آشکار کرده و بیشتر از ال اس400 موفق می تواند مخاطب را درگیر خطوط و زوایای خود کند.

به گزارش خودروتک به نقل از عصرایران -  اوایل دهه 90 میلادی دوران بسیار مهمی برای سدان های بزرگ و لوکس ژاپنی در بازار آمریکا بود. تویوتا با لکسس ال اس400 وارد میدان شده بود که یک سر و گردن از همه رقبای خود بالاتر قرار داشت و در آن سمت میدان نیز نیسان برند اینفینتی را با یک سدان بزرگ مطرح کرد.

سدانی که Q45 نامگذاری شد. برخلاف محصول لکسس، کیو45 به علت ظاهر عجیب و غریب خود نتوانست در فروش موفقیت چندانی داشته باشد.

اما اکنون با گذشت چند دهه؛ این اینفینیتی جذابیت های پنهان خود را آشکار کرده و بیشتر از ال اس400 موفق می تواند مخاطب را درگیر خطوط و زوایای خود کند.

 
لکسس ال اس400

لکسس ال اس400

 

به تازگی یک نمونه از کیو45 مدل 1992 وارد حراج و با 27 هزار دلار به مالک جدید انتقال یافت. خودرو در وضعیت بسیار مطلوبی نگهداری شده و کیلومترشمار آن عدد واقعی 14160 کیلومتر را نشان می دهد.

در رابطه با پیشرانه باید به نمونه 8 سیلندر 4.5 لیتری با 278 اسب بخار خروجی و گشتاور 292 پوندفوت اشاره کنیم که برای آن زمان اعدادی چشمگیر بوده اند. این مجموعه با جعبه دنده 4 سرعته اتوماتیک هماهنگ شده که با محور عقب در ارتباط است.

از ویژگی های خودرو می توان به ترمز ای بی اس، سیستم دیسکی در تمام چرخ ها، تنظیم 8 جهته صندلی راننده (4 جهت آن الکتریکی است)، تنظیم 2 جهته صندلی سرنشین جلو، سانروف الکتریکی، سیستم تهویه اتوماتیک، آنتن برقی، کروز کنترل با کنترل فرمان، صندوق الکتریکی، درب باک ریموت، فرمان تلسکوپی برقی، پاور ویندوز جلو و عقب، ایربگ، آینه های جانبی با گرم کن و ... اشاره کرد.

 
 

 

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها