کد خبر : 77046

تیپ جدیدی از دنا پلاس توربو اتومات با کد L3 به زودی به بازار می آید که البته تغییرات زیادی نسبت به دنا پلاس کنونی ندارد.

دنا پلاس توربو اتومات L3 جدیدترین تغییرات انجام شده روی این مدل از دنا است. دنا پلاس توربو اتومات L3 تنها چند آپشن اضافه تر از مدل کنونی دارد. دنا پلاس توربو اتومات L3 از نظر مشخصات فنی تفاوتی با دنا پلاس توربو اتومات ندارد. دنا پلاس توربو اتومات L3 در نمایشگاه خودرو تهران معرفی شد. دنا پلاس توربو اتومات L3 به نوعی نسخه تکمیل شده خودرو پرچمدار ایران خودرو به حساب می آید.

تفاوت دنا پلاس توربو اتومات L3

اگر از کنار دنا پلاس توربو اتومات L3 شاید سخت باشد که تفاوت آن را با نسخه کنونی دنا پلاس توربو اتومات متوجه شوید چرا که تنها تغییرات ظاهری اضافه شدن شیشه دودی است که خب ممکن است هر کسی این تیونینگ را روی خودرواش انجام داده باشد. اما یک تغییر ریز اختصاصی هم دارد و آن اینکه به سیستم ورود بدون کلید یا همان کیلس مجهز شده است که روی دستگیره در قابل مشاهده است.

در داخل خودرو هم مهمترین تغییر اضافه شدن روشن کردن خودرو بدون سوییچ یا همان کلید استارت - استاپ موتور است که روی جلو داشبورد و بالای کنسول وسط تعبیه شده است. همچنین دنا پلاس توربو اتومات L3 به سیستم جدید مولتی مدیا هم مجهز شده است.

در بخش فنی دو آپشن سنسور نور و باران و سیستم سنجش خودکار باد لاستیک ها هم به دنا پلاس توربو اتومات L3 اضافه شده است.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها