کد خبر : 71143

بالاخره انتظار برای ورود مدل جدید جک S5 به بازار به پایان رسید و اولین سری از این خودرو به مشتریان تحویل شد. خودرویی که البته به جای مدل جدید شاید بهتر است بگوییم فیس لیفت جک S5 همراه با ارتقای فنی.

به گزارش خودروتک، جک S5 جدید در بخش ظاهری با جلو پنجره جدیدی عرضه شده که بزرگتر بوده و از زبان طراحی مد این روزهای صنعت خودرو پیروی می کند. در کنار آن چراغ نور روز و چراغ پایین سپر جلو که در یک مجموعه کار شده اند به شدت یادآور چراغ های سپر کیا اسپورتیج مدل 2014 و 2015 هستند.

این چراغ ها در جک S5 قبلی وجود ندارند. در بخش داخلی تفاوت طراحی دیده نمی شود، فقط می توان به رو دری های دورنگ ، مانیتور بزرگتر و چیدمان کلیدها روی کنسول وسط اشاره کرد.

در بخش فنی بزرگترین تغییر را می توان دید که جک S5 جدید را از نسخه قبلی کاملا متمایز می کند. جک S5 فیس لیفت به جای موتور 2000 سی سی توربو از موتور 1500 سی سی توربو بهره می برد. البته شاید کاهش 25 درصدی حجم موتور زیاد به نظر بیاید، اما به لطف پیشرفت فناوری طراحی موتور و کاهش وزن خودرو عملکرد موتور تنها 5 درصد کمتر از نسخه 2000 سی سی توربو است.

موتور جک S5 جدید می تواند حدود 170 اسب بخار قدرت و 251 نیوتن متر گشتاور تولید کند. نکته مهم دیگر دردسترس بودن بیشینه گشتاور در دور موتور 1500 دور در دقیقه است. این یعنی خودرو عملکرد بهتری برای شتابگیری یا در سربالایی ها خواهد داشت.

جک S5 جدید جک S5 فیس لیفت

جک S5 جدید جک S5 فیس لیفت

شباهت چراغ های روی سپر جک S5 جدید با کیا اسپورتیج 2015 در این تصاویر مشخص است:

جک S5 جدید جک S5 فیس لیفت

جک S5 جدید جک S5 فیس لیفت

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها