کد خبر : 70740

مدیر برند محصولات هایما، با بیان اینکه محصول جدید هایما S۵ مجهز به گیربکس شش سرعته اتوماتیک (۶AT)، به زودی به بازار عرضه خواهد شد، مهم‌ترین تغییرات این محصول را‌ ارتقای قوای محرکه و گیربکس دانست.

به گزارش خودروتک به نقل از ایکوپرس، کامران سپهری افزود: گیربکس جدید هایما S۵ تولید شرکت پاورتک‌، یکی از بهترین و با کیفیت‌ترین گیربکس‌های اتوماتیک بوده و از سیستم شش سرعته اتوماتیک که بهترین و مناسب‌ترین سیستم برای شرایط جاده‌ای و آب و هوایی ایران به شمار می‌رود، برخوردار است.

وی گفت: پس از حضور موفق محصولات هایما در ایران، گروه صنعتی ایران‌خودرو، برنامه ارتقای این محصولات از جمله S۷ و S۵ را در دستور کار قرار داد. در چند ماه گذشته نیز نسخه جدید S۷ به نام S۷ پلاس به بازار عرضه شد و خوشبختانه مورد استقبال مشتریان و بازار قرار گرفت.

وی با بیان اینکه در مجموعه موتور این خودرو نیز ارتقاهایی از منظر عملکرد صورت گرفته، اظهار کرد: با توجه به شرایط بنزین ایران، با ارتقای صورت گرفته، میزان عملکرد و توان وزنی موتور ارتقا یافته و استهلاک آن کاهش یافته است. همچنین بالاترین قابلیت اطمینان روی قوای محرکه این محصول ایجاد شده است.

مدیر برند محصولات هایما با اشاره به سایر تغییرات مکانیکی صورت گرفته در هایما S۵ مجهز به گیربکس اتوماتیک شش سرعته، اظهار کرد: مجموعه‌های پلوس جلو راست و جلو چپ، دسته موتور، رادیاتور، فیلتر هوا و کاتالیست‌های اول و دوم اگزوز و سوییچ چراغ ترمز عقب در این محصول تغییر یافته است. وی در ادامه به تغییرات صورت گرفته در زمینه تزئینات محصول اشاره و خاطرنشان کرد: در این محصول، روکش صندلی‌ها و رودری‌ها تغییر یافته و نیز کالیپرهای ترمز به رنگ قرمز درآمده ضمن اینکه جلو آمپر خودرو نیز تغییر یافته است.

ارسال نظر

دیگر رسانه ها