کد خبر : 57984

مدیرعامل سایپا چندی قبل از عرضه نسخه ایرانی تندر 90 خبر داده بود. وی امروز از رونمایی خودرو سایپا اطلس گفت. این دو خبر موجب شد تا این تصور ایجاد شود که خودرو سایپا اطلس همان تندر 90 ایرانی است. اما این دو خودرو مجزای از یکدگیر هستند.

به گزارش خودروتک، سایپا در اوایل پاییز امسال پروژه B90 را معرفی کرد. خودرو ساخته شده در این پروژه از پلتفرم B0 شرکت رنو-نیسان بهره می برد.

امروز مدیرعامل سایپا از معرفی خودرو اطلس از سوی این شرکت خبر داد. برخلاف آنچه در رسانه در خصوص سایپا اطلس مطرح شده، خودرو اطلس یک کراس اوور جدید از سوی سایپا است. در حالی که نسخه ایرانی تندر 90 در صورت عرضه به بازار کماکان ظاهر سدان خود را حفظ خواهد کرد.

سایپا پیش از این کراس اوور آریا را رونمایی کرد که احتمال زیاد در سال 1400 به بازار خواهد آمد.

سید جواد سلیمانی، مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در خصوص خودرو جدید این شرکت گفت: به زودی گروه خودروسازی سایپا از خودروی جدید خود به نام اطلس رونمایی می‌کند.

سلیمانی درباره روند تولید خودروهای جدید در گروه خودروسازی سایپا، اظهار کرد: تولید نمونه نهایی محصول جدید گروه خودروسازی سایپا که در کلاس B طراحی شده و به نام اطلس به بازار عرضه می‌شود، به پایان رسیده و این خودرو با ظاهری مدرن و زیبا و وجود امکانات و تکنولوژی‌های ‌روز به زودی رونمایی خواهد شد.

بیشتر بخوانید:   تندر 90 ایرانی سایپا چه مشخصاتی دارد؟

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها