کد خبر : 4774

قائم مقام یک شرکت خودروساز در نشست خبری خود با اعلام اخذ مجوز از وزارت صمت برای تولید دو خودروی جدید خبر داد و گفت: با همکاری شرکت بی‌سو چین دو محصول T3 و T5 را مونتاژ و به بازار عرضه خواهیم کرد.

به گزارش خودروتک، شاهین خدامی در خصوص همکاری با سوباروی ژاپن گفت: برای تولید خودروی ژاپنی در ایران به تفاهم رسیدیم اما با شروع تحریم‌ها این شرکت از ادامه همکاری خودداری کرد و در حال حاضر تولید خودروی ژاپنی منتفی شده است.

وی ادامه داد: این خودروها در ابتدا به با داخلی سازی هفت درصد به بازار عرضه خواهد شد و سپس تا پایان سال به 20 درصد خواهد رسید.

وی با اشاره به قوانین وزارت صمت در خصوص میزان داخلی‌سازی خودرو گفت: با همکاری شرکت چینی ظرف مدت کوتاهی این عدد را به 40 درصد خواهیم رساند زیرا قطعه‌سازان ایرانی توانستند کیفیت مورد تایید شریک چینی را تامین کنند. این دو خودرو توانسته‌اند پنج ستاره ایمنی و کیفیت را اخذ کنند و با توجه به آبشن‌های بسیار و قیمت مناسب پیش بینی می‌کنیم مورد استقبال مشتریان قرار بگیرد.

محصول T3 با قیمت 90 میلیون تومان و خودروی T5 را با قیمت 125 میلیون تومان پیش فروش می شود. پیش بینی شده است خودروی T3 در نهایت در بازه قیمتی 180 میلیون تومان و T5 250 میلیون تومان عرضه شود.

بیسو T5 :

بیسو T5

بیسو T3 :

بیسو T3

منبع: ایلنا

ارسال نظر

دیگر رسانه ها