کد خبر : 60999

شرکت خودروسازی رولز رویس موتور بهترین فصل را در تاریخ 116 ساله خود تجربه کرد.

به گزارش خودروتک به نقل از سایپانیوز، در فصل اول 2021، رولز رویس با 62 درصد افزایش نسبت به مدت مشابه سال قبل موفق به تحویل 1,380 دستگاه خودرو به مشتریانش شد. این خودروساز بریتانیایی که صاحبش ب ام و آلمانی است می گوید تقاضا بیشتر برای مدل کالینان Cullinan افزایش یافته است. این شاسی بلندی که تقریباً 3 تن وزن دارد از 335  هزار دلار شروع می شود اما به خاطر داشتن آپشن های مختلف و به دلیل شخصی سازی خیلی از امکانات آن به 400 هزار دلار هم می رسد.

مدل جدید رولز رویس که گوست Ghost‌ [روح] نام دارد نیز با استقبال خوبی رو به رو است و قیمت آن از 332 هزار دلار شروع می شود. این مدل از رولز رویس یک آپشن خاص دارد که روی سقف آن از داخل ال ایی دی کار گذاشته اند و به نوعی شبیه سازی آسمان پرستاره است.

رولز رویس انگلیسی با برجای گذاشتن این رکورد نشان داد که تقاضا برای خودروهای لاکچری در بین ثروتمندان روند افزایشی به خود گرفته است. با توجه به شیوع جهانی ویروس کرونا، میلیاردها دلار بر ثروت برخی از کسب و کارها افزوده شده است.

رولزرویس گوست

سایر خودروسازانی که ثروتمندان را هدف قرار داده اند، مثل بنتلی و لامبورگینی هم از این قاعده مستثنی نمانده و فروش بسیار قوی تری نسبت به سال های گذشته به ثبت رسانده اند.

تورستن مولر-اتوس Torsten Müller-Ötvös در بیانیه ای گفته است: «ما با شجاعت، قدرت خیال و توانمندی های خود در اختراع و نوآوری موفق شدیم به چالش های اخیر پاسخ مناسب بدهیم که حاصل برنامه ریزی موشکافانه و تمرکز خستگی ناپذیر برای برآوردن نیازها و الزامات مشتریان است.»

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها