کد خبر : 58293

یک مقام چینی اعلام کرد که دولت این کشور نمایندگان شرکت خودروسازی تسلا را به علت گزارشات مصرف کنندگان در مورد آتش سوزی باتری، شتاب غیر منتظره و خرابی نرم افزارهای به روز رسانی شده خودروهای برقی این شرکت، فراخوانده است.

به گزارش خودروتک به نقل از تسنیم، یک مقام چینی روز دوشنبه اعلام کرد که دولت این کشور نمایندگان شرکت خودروسازی تسلا را به علت گزارشات مصرف کنندگان در مورد آتش سوزی باتری، شتاب غیر منتظره و خرابی نرم افزارهای به روز رسانی شده خودروهای برقی این شرکت، فراخوانده است.

اداره امور تنظیم مقررات بازار چین اعلام کرد که مقامات این کشور به همراه مقامات وزارت صنعت و فناوری اطلاعات، وزارت مدیریت اضطراری، اداره فضای مجازی و وزارت حمل و نقل این کشور، "اخیراً" با مقامات تسلا ملاقات کرده اند. این اداره به تاریخ دقیق ملاقات اشاره نکرد.

این نهاد نظارتی گفت که مقامات چین از تسلا خواسته اند طبق قوانین این کشور کار کند و از حقوق مشتری محافظت کند.

در پاسخ، تسلا اعلام کرد که به طور کامل مشکلات گزارش شده توسط مصرف کنندگان را بررسی می کند و بازرسی ها را افزایش می دهد.

نماینده شرکت در یک پیام متنی گفت: ما به شدت قوانین و مقررات چین را رعایت خواهیم کرد و همیشه به حقوق مصرف کننده احترام گذاشته ایم. وی افزود: تسلا توصیه های ادارات دولتی چین را می پذیرد.

چین، بزرگترین بازار خودروی جهان، به منظور کاهش آلودگی هوا، این صنعت را به سمت تولید وسایل نقلیه الکتریکی هدایت کرده است.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها