کد خبر : 58108

مدیر ارشد اجرایی تسلا در یک مصاحبه انتقادات از کیفیت خودروهایش را تایید و دلایلی برای آن بیان کرده است.

به گزارش خودروتک به نقل از مهر، شرکت خودروسازی تسلا متهم است وسیله‌های نقلیه با کیفیت نامناسب می‌سازد. تاکنون گزارش‌هایی درباره شکایت مشتریان این شرکت نیز منتشر شده است. در همین راستا ایلان ماسک در مصاحبه‌ای انتقادات در این باره را تایید کرده است.

او هنگام مصاحبه با سندی مونرو یکی از کارشناسان تولید به اشتباهات شرکتش اعتراف و فاش کرد چرا مشکلاتی مانند بدرنگ شدن خودرو و طراحی «مدل ۳» در این شرکت شایع است. او در بخشی از سخنانش گفت: مدتی طول می‌کشد تا تسلا فرآیند تولید را اصلاح کند. مدیر ارشد اجرایی تسلا توضیح داد این شرکت برای اجرای صحیح جزئیات تولید با چالش‌هایی روبه‌رو بوده است.

طبق نوشته نشریه «جالوپنیک» طراحی خودروی مدل ۳ وضعیت عجیبی دارد و مواد مختلف مانند قطعه‌های پازل کنار هم قرار می‌گیرند. از سوی دیگر سازمان ملی بزرگراه‌ها و ایمنی حمل و نقل آمریکا (NHTSA) تاکنون چند بار برای خودروهای مختلف تسلا فراخوان صادر کرده است. همچنین این شرکت در نوامبر ۲۰۲۰ میلادی برای ۹۵۰۰ وسیله نقلیه به دلیل اختلالی در سقف فراخوان صادر کرد.

در اواخر ماه ژانویه ۲۰۲۱ میلادی بر اساس درخواست NHTSA، تسلا برای ۱۳۵ هزار خودروی مدل Sو مدلY فراخوان صادر کرد زیرا نمایشگر اطلاعات آنها با اختلالاتی روبه‌رو بود.

ارسال نظر

دیگر رسانه ها