کد خبر : 56586

شرکت خودروسازی هیوندای مذاکره با شرکت اپل را برای تولید یک خودروی برقی تایید و اعلام کرده است که اپل در حال مذاکره با چندین شرکت خودروسازی بدین منظور است.

به گزارش خودروتک به نقل از ایسنا ، ماه گذشته رویترز گزارش داد که برنامه ساخت و توسعه خودروی برقی خودران اپل موسوم به "پروژه تایتان" می‌تواند تا سال ۲۰۲۴ به یک وسیله نقلیه برقی خودران منتهی شود و اکنون شایعات بیشتری وجود دارد که نشان می‌دهد این شرکت در مورد ورود به این کار، جدی است.

بلومبرگ نیز با اشاره به افرادی که اپل به تازگی به استخدام خود درآورده گفت که منابعی ادعا کرده‌اند که اپل در مراحل اولیه انجام این کار است و تصور می‌کنند که اپل حدود پنج سال با تحقق آن فاصله دارد.

اکنون پایگاه "CNBC" به نقل از یکی از افراد حاضر در شرکت خودروسازی "هیوندای" که نامش اعلام نشده، گفته است: ما می‌دانیم که اپل در حال مذاکره با چندین خودروساز جهانی از جمله شرکت "هیوندای موتور" است. از آنجا که این مذاکرات در مرحله اولیه است، هنوز هیچ تصمیمی در این باره گرفته نشده است.

این خبر به دنبال گزارشی از پایگاه "Korea Economy Daily" منتشر شده است مبنی بر اینکه اپل پیشنهاد ساخت یک خودرو را به همراه باتری به این شرکت ارائه داده است.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها