کد خبر : 2905

ایلان ماسک وعده داده که خانه هایی با سقف خورشیدی تا سال 2019 به شکل کامل تامین می شوند و هر فردی که در این زمینه سفارش داده است به سقف خورشیدی خود خواهد رسید.

به گزارش خودروتک، ایلان ماسک وعده داده که خانه هایی با سقف خورشیدی تا سال 2019 به شکل کامل تامین می شوند و هر فردی که در این زمینه سفارش داده است به سقف خورشیدی خود خواهد رسید.

پس از اعتراض های تعداد زیادی از مشتریان تسلا در خصوص بدقولی و عدم تحویل سفارش سقف های خورشیدی این شرکت وعده داده که به زودی سفارشات را براورده می کند.

بر اساس آن چه که ایلان ماسک وعده داده شاهد رشد و قدرت گیری این شرکت در تحویل سفارشات به ویژه در طول سه ماهه  سوم کاری این شرکت خواهیم بود.

ایلان ماسک وعده داد: تا سال 2019  تمام سفارشات سقف های خورشیدی تحویل داده می شوند

اگرچه این شرکت وعده داده در نیمه نخست سال 2019 سیستمی جدید برای خودروهای خودرانش رونمایی کند. در اکتبر سال 2016، سقف خورشیدی تسلا با نگاهی مشابه به سقف های سنتی معرفی شد، اگرچه این سقف های جدید از جنس شیشه ای است.در ماه مه سال 2017، این شرکت شروع به گرفتن سفارشات برای سقف های جدید کرد اما به نظر می رسد تعداد کاربرانی که این سقف های جدید را دریافت کرده اند آنچنان که باید زیاد نبوده است.

ایلان ماسک در یک تماس تلفنی به سی نت در این خصوص گفت:"برای اجرای این سقف ها به تکنیک های مهندسی بی نظیری نیاز است و ما آماده اجرای آن هستیم."

این شرکت می گوید که سقف خورشیدی مذکورهزینه ای  21.85 دلار به ازای هر فوت مربع کاشی خورشیدی خواهد داشت.  

منبع: انتخاب

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها